ASUS TUF laptop önerisi

Bütçe
35000

yağızsahin

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar HP Victus önerildi fakat donanım olarak içime sinse de tasarım olarak sade sevmediğimden sinmedi.
MSI önerdiler ama ekran kartlarının watt değeri düşük dediler vazgeçtim.
ASUS TUF hem tasarım olarak hem de ekran kartlarının watt değeri olarak tatmin etti beni.
Max 35-36 bin TL olacak şekilde 1 TB SSD'ye sahip ASUS TUF önerir misiniz?
Bir de ASUS laptopların soğutması iyi midir bilgilendirirseniz çok sevinirim.

Bu fiyatta alabileceğin tek TUF 7735HS'li olan model zaten. 7840HS'ye göre eski nesil tasarım kullanıyor bu işlemci haberin olsun. Ayrıca Max-P olarak geçse de RTX 40 mobil kartlar 100W'ı geçmiyor zaten oyunlarda.

Arkadaşlar HP Victus önerildi fakat donanım olarak içime sinse de tasarım olarak sade sevmediğimden sinmedi.
MSI önerdiler ama ekran kartlarının watt değeri düşük dediler vazgeçtim.
ASUS TUF hem tasarım olarak hem de ekran kartlarının watt değeri olarak tatmin etti beni.
Max 35-36 bin TL olacak şekilde 1 TB SSD'ye sahip ASUS TUF önerir misiniz?
Bir de ASUS laptopların soğutması iyi midir bilgilendirirseniz çok sevinirim.
Soğutması idare eder, TUF yerine ACER Nitro5 An515 Core I5 12500h 8gb 512gb Ssd Rtx 4050 Freedos 15.6" Fhd Notebook Nh.qlzey.001 Fiyatı, Yorumları - Trendyol buna da bakabilirsin. Daha ucuz, illa TUF istiyorsan önerirler.

Orta segmentte sadece TUF yada Nitro alınır gerisi hep hikaye, Victusu mangal olarak kullanma niyetinde varsa al! Ucuza hangisini bulursan alabilirsin, Nitronun soğutması biraz daha iyi ama TUFun ekran kalitesi daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı