ASUS TUF laptop Valorant'ta anlık FPS düşüşü

İşletim sistemi
Windows 10

Alperen akkuyu

Femtopat
Daha fazla  
Selamlar herkese, ASUS TUF serisi laptopa sahibim. Ryzen 5 4600H, 1650 Ti var. Valorant 1080p'de 170 civarı FPS alıyorum ama ara ara oyuna drop giriyor. Oyundan mı bilgisayardan mı sorun var, çözemedim. 16 GB RAM var ama yine de yapıyor. Hele de satın alma evresi Sona ererken oluyor. Sizce nedeni nedir, nasıl çözebilirim?

Merhaba, ASUS TUF serisinin hangi modeli acaba laptop? Ve işlemci, ekran kartı vs. ısı ölçümü yapmayı denediniz mi hiç? TUF serileri genellikle ısınma sorunu içeriyor, doğru bir havalandırma sistemi ile dizayn edilmedikleri için, bu yüzden ısı değerlerini sormak istedim.

Merhaba, ASUS TUF serisinin hangi modeli acaba laptop? Ve işlemci, ekran kartı vs. ısı ölçümü yapmayı denediniz mi hiç? TUF serileri genellikle ısınma sorunu içeriyor, doğru bir havalandırma sistemi ile dizayn edilmedikleri için, bu yüzden ısı değerlerini sormak istedim.
FA506II serisi evet ısınma sorunu olduğunu bildiğm için ilk 3 hafta sıcaklık değerlerini takip ederek oyun oynadım. Valorant'ta işlemci 75 derce grafik kartı 70 civarlarında oluyordu

Yeni konular

Geri
Yukarı