ASUS TUF LC240 999TL!

Hazır sistemle alınmış ve sökülmüş. 2. el ürün.
Hazır sisteme montajlı geldi diyor. 2. el ürün.
Satıcı Açıklaması bu şekilde:

"2 yıl garantili
sıfır kutusunda duruyor
kendi adıma faturalı
hazır sisteme montajlı geldi, test edilip kutusuna koyuldu.
ülke dışına gönderim yapılmamaktadır"
Bu gittigidiyor satıcıları hep böyle satıyor ya. Adına fatura istemeyip ucuz fiyattan almak isteyen alabilir.

TUF serisi bu işi iyi yapıyor. Ek olarak 240mm radyatör ile kaçırılmaz. Kule tipi soğutmam yetmese alırdım.

TUF serisine nedense hep bir önyargım var. Sanki biraz ucuza kaçılıyormuş gibi geliyor. Şaka maka 1 yıl önce bu aralar bu fiyata SilverStone PF360 bulunuyordu :(

Bu soğutucu PF360'dan daha iyi.

Yok, ben en net onun fiyatını hatırladığım için onu gösterdim. Performans konusunu bilmiyorum ancak 2020 Nisan gibi 360mm soğutucular aşağı yukarı o fiyat bandındaydı. 240mm soğutucular 650'ye falan bulunabiliyordu.

Şahsen ben bunu alırdım, ama fiyatı güzelmiş yine de.
Sıvı soğutma markalarının çoğunu biliyorum ama ilk kez bu markayı duydum ve ürünün fanları ve kalitesi hakkında hiçbir bilgi yok.

ASUS gibi dünya çapında bir markadan vazgeçip bunu almak ilginç.

Barrow, genellikle custom soğutma parçaları parçaları üreten bir marka. Custom soğutma parçaları kalitelidir. Hazır soğutmaları hakkında bir bilgim yok. Yurt dışında custom soğutma parçaları bayağı satıyor.
Fractal Design ürünleri çoğunlukla yurtdışında satılıyor ama biliyoruz. Yeni yeni geldiler, NZXT'de aynı şekilde.

Yeni konular

Geri
Yukarı