ASUS TUF LC240 RGB vs ASUS ROG ryuo 120 RGB

ASUS TUF LC240 RGB vs ASUS ROG Ryuo 120 RGB

• ASUS TUF LC240 RGB

Oy: 7 77,8%
  • ASUS ROG Ryuo 120 RGB

Oy: 2 22,2%

• Oy verenlerin toplamı
    9

V3XA4

Hectopat
Daha fazla  
herkese selamlar

Sistemim için çok pahalı olmayan sıvı soğutma bakıyorum, işlemcim AMD Ryzen 5 3600 ve stok soğutucu ile kullanıyorum. Bazen sıcaklığı çok yükseliyor. Bu yüzden de sisteme sıvı soğutma almak istiyorum. Kasam Corsair Carbide Spec Delta RGB ve üst tarafa takacağım sıvı soğutmayı maksimum 240Mm'lik radyatör takılabiliyor. Ben bu ikisini beğendim çünkü hem güzel duruyorlar hem de büyük bir ASUS fanıyım. Başka tavsiyeleriniz varsa onlara da açığım...

Asus ROG RYUO 120 RGB Sıvı Soğtuma Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Asus TUF LC 240 RGB Sıvı Soğutma Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisi de fiyatını hak etmiyor. ASUS fanı olmayı bırakmanızı öneririm. İlla ikisinden biri alınacaksa LC240 daha iyi olur.

İkisi de fiyatını hak etmiyor. ASUS fanı olmayı bırakmanızı öneririm. İlla ikisinden biri alınacaksa LC240 daha iyi olur.

Aslında ASUS'u seçme nedenim sistemindeki parçaların çoğunun ASUS olması yani diğer markalara pek sıcak bakmıyorum bir de ASUS dışında Corsair sıvı soğutmalar var ama onlarda çok pahalı oluyor.
birde asus rog ryuo da LCD ekran bulunması çok daha iyi bir şey bence.
Ama tavsiyeniz için teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı