ASUS TUF M3 fare alınır mı?

Yaklaşık 10 forumdur yazdığım her şeye negatif yorum yapıyorsun. İlk farem Rival 3'dü bir sorun yaşamadım, G102'ye geçtim yine sorun yaşamadım. Halen sorun yaşandığı yönünde negatif yorum yapıyorsun ve ben anlamıyorum.
Teknoloji şans işi. Sen de haklısın. Kimi sorun yaşamıyor ama bu sorunlu olduğu gerçeğini değiştirmez.

Hocam tutuşu hafifliği vs. nasıl memnun musunuz?
Hafifliği gerçekten güzel. Logitech G502'den sonra oldukça hafif geldi. 10 kere normal, birkaç kere sertçe yere düşürmüştüm ve çiziği bile yok. Scroll tekerinin yapısı çok hoşuma gidiyor. Benim için tıklama sesi normal seviyede ama sessiz denmez. DPI tuşlarına bile istediğiniz işlevi atayabiliyorsunuz.

Bir de şöyle bir özelliği var. Aralarındaki farkı anlıyor gibi oluyorum ama tam anlamıyla hissedebilmiş değilim henüz. : )
1682357124556.png
1682357093526.png

Plastiği bana dandik gibi geldi lakin tüm gücümle sıkmama rağmen hiç esneme, gıcırdama yapmadı. Belki de bana kalitesiz geliyordur. Kablosunu hiç beğenmedim, yapısı gereği pek esnek değil. Orta boylu denebilecek bir elim var, uzun kullanımda ağrı veya sorun yaşamadım.
Armoury Crate üzerinden RGB'sini, DPI'ını istediğiniz gibi kontrol edebiliyorsunuz malum.

Açıkçası ben keyif alıyorum kullanırken. Logitech G502 elbette çok başka bir seviye ama onu kullanmıyorken ASUS TUF M3 ile oyunları gayet akıcı oynuyorum. Zamanında 180 TL'ye almıştım.
Başka sorularınız varsa sorabilirsiniz her zaman.
Scroll tekerleğini sağ tarafa itince de ortaya basmakla aynı işlevi görüyor. Şaşırdığım, güzel bir özellik.

Son düzenleme:
Yaklaşık 10 forumdur yazdığım her şeye negatif yorum yapıyorsun. İlk farem Rival 3'dü bir sorun yaşamadım, G102'ye geçtim yine sorun yaşamadım. Halen sorun yaşandığı yönünde negatif yorum yapıyorsun ve ben anlamıyorum.

Farede genel olarak problem yaşanma ihtimali var senin bunları yaşamamış olman bu sorunun olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

Konuya öznel bakıyorsun doğru bir yaklaşım değil bu yaklaşımın burada sizden ziyade genelde yaşanan sorunları göz önüne alarak konuşuyoruz.

Hafifliği gerçekten güzel. Logitech G502'den sonra oldukça hafif geldi. 10 kere normal, birkaç kere sertçe yere düşürmüştüm ve ama çiziği bile yok. Scroll tekerinin yapısı çok hoşuma gidiyor. Benim için tıklama sesi normal seviyede ama sessiz denmez. DPI tuşlarına bile istediğiniz işlevi atayabiliyorsunuz.

Plastiği bana dandik gibi geldi lakin tüm gücümle sıkmama rağmen hiç esneme, gıcırdama yapmadı. Belki de bana kalitesiz geliyordur. Kablosunu hiç beğenmedim, yapısı gereği pek esnek değil. Orta boylu denebilecek bir elim var, uzun kullanımda ağrı veya sorun yaşamadım.
Armoury Crate üzerinden RGB'sini, DPI'ını istediğiniz gibi kontrol edebiliyorsunuz malum.

Açıkçası ben keyif alıyorum kullanırken. Logitech G502 elbette çok başka bir seviye ama onu kullanmıyorken ASUS TUF M3 ile oyunları gayet akıcı oynuyorum. Zamanında 180 TL'ye almıştım.
Başka sorularınız varsa sorabilirsiniz her zaman.
scroll tekerleğini sağ tarafa itince de ortaya basmakla aynı işlevi görüyor. Şaşırdığım, güzel bir özellik.

Değişik bir özellikmiş. Teşekkür ediyorum hocam.

"Ben anlamıyorum" diyerek kendi kendine cevabı verdin aslında, anlamadığın konular hakkında körü körüne yorum yapma, sırf kendin kullanıyorsun sorun yaşamadın diye niye öneriyorsun millete? Kronik sorun bu, herkese denk gelecek diye bir şey yok tabii ama çoğunluğa denk gelir, denk gelmese kronik sorunlu diye bir tabir olmazdı, kendi kullandığın malın kötü ve kronik sorunlu olduğunu kabullenemediğin için böyle yorumlar yaparak kendini rezil ediyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı