ASUS TUF performans modunda 93 derecelere çıkıyor

Ne alabilirim

25.000 tl

Asus artık akıllandı ancak fiyatlar da aynı oranda arttı. Eğer artık güvenmem derseniz:

25k ya bu laptopu mu beğendiniz gerçekten?
https://www.hepsiburada.com/hp-vict...sinabilir-bilgisayar-7h8y3ea-pm-HBC00003QQ92N Bigger, Better, Stronger.

Sizin gibiler derken?
Sen bana enayi damgası vuramazsın.

Enayi demedim zaten. Nereden çıkarttın?

Al aynı ürün. Hatta senin attığına marka basmayı üşenmiş herif. Marka adı Lets normalde. Herif model ismini Lets yapmış. @MgamerXX

Son düzenleme:

ASUS artık akıllandı ancak fiyatlar da aynı oranda arttı. Eğer artık güvenmem derseniz:

Enayi demedim zaten. Nereden çıkarttın?
1. si ya ben körüm ya da RAM'i yok sistemin.
2. si zaten bir ASUS akıllı ya :D yazmış başlığa 4050'yi bir giriyosun 6 GB ekran kartı attığım 3060 ile aynı diyebiliriz :D
3. olarak da Teknosa'dan harbi bir şey alınmaz hacı ya.

Sonra attığın HP'ye gelelim.
Gayet kaliteli i5 13. nesil ve 4050 6 GB tercih edilebilir bu bütçeye.

Son düzenleyen: Moderatör:
1. si ya ben körüm ya da RAM'i yok sistemin.
2. si zaten bir ASUS akıllı ya :D yazmış başlığa 4050'yi bir giriyosun 6 GB ekran kartı attığım 3060 ile aynı diyebiliriz :D
3. olarak da Teknosa'dan harbi bir şey alınmaz hacı ya.

Sonra attığın HP'ye gelelim.
Gayet kaliteli i5 13. nesil ve 4050 6 GB tercih edilebilir bu bütçeye.

4050'de CUDA 3 var dostum. DLSS 3 diye bir şey duymadın mı sen?

Daha RAM takmayı bilmiyorsun laf yapıyorsun. Sen son attığıma bak asıl.

Ayrıca o ürünün en ucuzu orada. Nasıl alınmaz?

Sanırım performansa etki etmediği sürece bir problem yok. Aksi durumda bilgisayar kendini korumaya alır mı?

Aynen öyle. 90-100 derece bize her ne kadar yüksek gelse de işlemcinin yapıldığı malzemeye bir şey yapabilecek sıcaklıklar değil. Zaten bir şey yapmasın diye 105 dereceden sonra kapanıyor. Performansı sıcaklıktan dolayı düşürmüyorsa korkulacak bir şey yok.

Normaldir. MSI GE76 Raider laptobumda Battlefield V'te işlemci 95 derecede çalışırdı. Daha yeni olmasına rağmen. Intel'in özellikle 9, 10 ve 11. nesil işlemcileri çok ısınır. En çok ısınan nesil ise 10. nesildir.

4050'de CUDA 3 var dostum. DLSS 3 diye bir şey duymadın mı sen?

Gram bilgin yok bana burada akıl vermeye çalışma. Daha RAM takmayı bilmiyorsun boş boş laf yapıyorsun. Sen son attığıma bak asıl.

Hocam sen ilk bir okumayı sök de sonra konuş.
Son attığını övdüm de şimdi de gömeyim biraz da doğrular gün yüzüne çıksın.
MUX yok bir tık uzaklaştırıyor bu laptopu alma fikrine insanları uzaklaştırıyor.
Ekran kartı TDP'si yanlış hatırlamıyorsam 95 wttt ve dediğim gibi MUX anahtarı yok.
Kalitesine göre pahalı malzeme kalitesi olsun dayanıklılığı olsun.
İçindeki parçalar resmen atılmış i5 13. nesil ok güzel ama niye soğutucu yok? En azından ufak fanlar var laptop için onlardan takılmasını beklerdim 27kya.
Bir kere ben laptop alıyorsam ısınmasına bakarım ekran kartı dediğim gibi modeline göre az VRAM kullanılmış bu da ısınmasına sebebiyet verir yani 80 derece olan şey 90'a çıkar mantığı vardır ya aynı o diyebiliriz.

Dalga geçer gibi rapor attıktan sonra hadi yazsana haha falan yazmış sinir bozucu yaratık seni.

Yeni konular

Geri
Yukarı