ASUS TUF Plus Gaming RAM MHz sorunu

Anakart garantiden geldi :D bios güncellemesi yapmışız sonra bioz arızalanmış ondan gôrüntü gelmiyormuş jfkajdka ( Anakart garantiden geldikten sonra hiç çalışmamıştı ) ama müşteri memnuniyeti adına tamir etmişler para almamışlar fjakfjaj. Artık ram slotlarım çalışıyor ama yük altında sistem kitleniyor ... Yine garantiye gönderdim. TEK SÖYLEYECEĞİM ASUS PİŞMANLIKTIR.

Hocam ankartı son garantiden almamda hiç bir problem yok diğer parçaları konturol edin dendi yazılı rapordada öyle yazıyor . Acaba HDD demi diye arkadaşın pc ye takıp onda test ettim HDD sağlam anakart da sağlam zaten ramları alalı 20 gün oldu gerçekten böyle bir sorunun işlemciden olması mümkünmü

Bence asus 3. Garantiye gönderişim olduğu için ciddiye almadı öylesine bir rapor hazırladılar diye düşünüyorum.
ASUS pişmanlık değil, ASUS TUF pişmanlıktır. ASUS'un TUF serisi ne ekran kartları ne de anakartları düzgün çalışıyor. Ordan burdan şurdan herşeyden kısıyorlar sonra ucuz diye insanlar alıyor işte.

ASUS pişmanlık değil, ASUS TUF pişmanlıktır. ASUS'un TUF serisi ne ekran kartları ne de anakartları düzgün çalışıyor. Ordan burdan şurdan herşeyden kısıyorlar sonra ucuz diye insanlar alıyor işte.
750-700 tl gibi bir fiyata almıştım hiçte ucuz olduğunu düşünmüyorum diğer anakartlardan tek fazlası bir takım süslemeler yapılmış olması.

750-700 tl gibi bir fiyata almıştım hiçte ucuz olduğunu düşünmüyorum diğer anakartlardan tek fazlası bir takım süslemeler yapılmış olması.
Bende mesela şu an MSI B450M BAZOOKA V2 var. KDV indiriminde çok uyguna geldiği için almıştım, anakartı alırken çok araştırmıştım. ASUS alacaksanız TUF'dan uzak durun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı