ASUS TUF RTX 3060 Ti alınır mı?

Aezakmi4

Decapat
Merhaba arkadaşlar, sarı siteden hep iki fanlı MSI Gaming X modelini arıyordum. Bizim arkadaş Amazon Japonya sitesinde 8,500 TL civarında 3 fanlı ASUS TUF modelini önerdi. Sizce MSI modelini mi bakayım yoksa bu ASUS modelini mi alayım? Bir de Amazon Japonya'dan hiç kart almadım. Ban vs olayı varmış. Bilen birisi aydınlatırsa sevinirim.

61E874E4-BCFD-48F4-BD3A-9C2665250A05.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, sarı siteden hep iki fanlı MSI Gaming X modelini arıyordum. Bizim arkadaş Amazon Japonya sitesinde 8,500 TL civarında 3 fanlı ASUS TUF modelini önerdi. Sizce MSI modelini mi bakayım yoksa bu ASUS modelini mi alayım? Bir de Amazon Japonya'dan hiç kart almadım. Ban vs olayı varmış. Bilen birisi aydınlatırsa sevinirim.

Eki Görüntüle 1188944

Ben olsam riske girmem. Bende 1.5 hafta önce sistem topladım 3060 Ti'li. O kadar para veriyorsun herhangi bir şey olsa muhatap olabileceğin birisi olmaz. Tabii ki bu benim kendi düşüncem.

Ben olsam riske girmem. Bende 1.5 hafta önce sistem topladım 3060 Ti'li. O kadar para veriyorsun herhangi bir şey olsa muhatap olabileceğin birisi olmaz. Tabii ki bu benim kendi düşüncem.
Sarı site için mi?
Ben geçen ay aynı modeli Amazon.tr'den 7300TLye satın aldım. Çok memnunum.
Hocam fotoğraf var mı? Görüntüsü nasıl?

Hocam aldığınız zaman genel olarak 3060 Ti'lar mı o fiyat seviyesindeydi yoksa bir indirim falan mı yakaladınız.
Model odaklı gitmeyin bence. Mining yaptığım için elime çok fazla 3000 serisi kart gelip geçti. Galax markalı kartlar da gayet güzel performans veriyorlar ısı olarak. Ama eğer görüntüye önem veriyorsanız sizi biraz üzebilirler çok sade bir tasarımları var çünkü. Eğer galax alırsanız 7300 civarına düşüyor sık sık. Sarı sitede de 8000 lira civarında galax olanlar kapalı kutu.

Daha önce Amazon Japonya'dan kart alan biri cevaplarsa daha iyi olur hocam sizin için.
Gördüğüm kadarıyla tasarıma ve ışıklandırmaya önem veriyorsunuz bildiğim kadarıyla TUF da fazla RGB yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı