Zotac RTX 3060 Ti vs ASUS TUF RTX 3060 Ti

Jaten_23

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bugün RTX 3060 Ti alacağım ama Zotac'ın ısısından dolayı bir şüpheye düştüm. Sizce hangisini almalıyım? İkisi arasında çok soğutma farkı var mı acaba?

Sizce hangisini almalıyım aralarında 3800 TL fark var bu 3800 TL fark için ASUS TUF almaya değer mi? Yardımcı olursanız sevinirim oyunları 1080p de oynayacağım.

Zotac firmasına oldum olası ısınamamışımdır. :) Ancak aradaki neredeyse 4000 TL'lik farka kesinlikle değmez. Satıcıda Hepsiburada olduğu için güvenle alabilirsiniz kanaatindeyim.

Zotac firmasına oldum olası ısınamamışımdır. :) ancak aradaki neredeyse 4000 TL'lik farka kesinlikle değmez. Satıcıda Hepsiburada olduğu için güvenle alabilirsiniz kanaatindeyim.

Yani hocam 4000 TL az değil sonuçta ve 10 derece fark var bende Zotac düşünüyorum da diğer Etkenler'de önemli tabii.

Zotac'a olan önyargı neden bilmem ama , gayet iyidir tavsiye ederim. arada 1k olsaydı da yine Zotac derdim. Son olarak ASUS markası son çıkarttıgı modellerde ki fanlarıyla baya kötü şöhretli , sizin attıgınız linkte ki fan sorunlu.. bir süre sonra bozucalak yalpalamaya baslayacak işin kötü tarafı , servisi aradıgınızda yaklasık bana 1,5 senedir, ürün ellerinde olmadıgı icin iade ediyorlar. saolsunlar aldıgınız fiyata iade edelim diyorlar lakin o fan ellerinde 1.5 yıldır yok. fan bozuldu mu sıkıntı yani. Zotac gayet iyidir memnun kalacaksınız. Hayırlı olsun simdiden.

Hocam eğer ki TUF 3060 Ti için 14.000 TL bandına çıkabiliyor iseniz 3070 Ti öneririm.

Hocam bütçe var çok şükür ama darboğaz yaşıyorum 3070 ve üstü 3060 Ti'da oluyor ama fazla değil o yüzden bu ikisi arasında kaldım. 3070 ve üstüne çıkınca biraz bütçemi aşıyor anakart işlemci vs.

Zotac'a olan ön yargı neden bilmem ama, gayet iyidir tavsiye ederim. Arada 1K olsaydı da yine Zotac derdim. Son olarak ASUS markası son çıkarttıgı modellerde ki fanlarıyla bayağı kötü şöhretli, sizin attıgınız linkte ki fan sorunlu. Bir süre sonra bozucalak yalpalamaya baslayacak işin kötü tarafı, servisi aradıgınızda yaklasık bana 1,5 senedir, ürün ellerinde olmadıgı icin iade ediyorlar. Saolsunlar aldıgınız fiyata iade edelim diyorlar lakin o fan ellerinde 1.5 yıldır yok. Fan bozuldu mu sıkıntı yani. Zotac gayet iyidir memnun kalacaksınız. Hayırlı olsun simdiden.

Yani gerçekten 4.000 TL az değil incelediğim de ise ama 10 15 derece fark oluyor o sıkıntı olur mu bilemem ama.

Hocam bütçe var çok şükür ama darboğaz yaşıyorum 3070 ve üstü 3060 Ti'da oluyor ama fazla değil o yüzden bu ikisi arasında kaldım. 3070 ve üstüne çıkınca biraz bütçemi aşıyor anakart işlemci vs.

Yani gerçekten 4.000 TL az değil incelediğim de ise ama 10 15 derece fark oluyor o sıkıntı olur mu bilemem ama.

Anladım hocam o halde en kötü Zotac yerine MSI Ventus önerebilirim.

Zotac'a olan ön yargı neden bilmem ama, gayet iyidir tavsiye ederim. Arada 1K olsaydı da yine Zotac derdim. Son olarak ASUS markası son çıkarttıgı modellerde ki fanlarıyla bayağı kötü şöhretli, sizin attıgınız linkte ki fan sorunlu. Bir süre sonra bozucalak yalpalamaya baslayacak işin kötü tarafı, servisi aradıgınızda yaklasık bana 1,5 senedir, ürün ellerinde olmadıgı icin iade ediyorlar. Saolsunlar aldıgınız fiyata iade edelim diyorlar lakin o fan ellerinde 1.5 yıldır yok. Fan bozuldu mu sıkıntı yani. Zotac gayet iyidir memnun kalacaksınız. Hayırlı olsun simdiden.

Yardımınız ve fikirleriniz için çok teşekkür ederim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Son olarak az da olsa ingilizcen varsa cok yardımcı olacaktır.
iyi seyirler

Yeni konular

Geri
Yukarı