ASUS TUF RTX 3070 Ti OC Edition alınır mı?

goatcan

Centipat
Soğutması efsane, leziz, harika... 🤌🏼

Hocam elbette 40 serisi daha iyi olacaktır. Bunun sonu yok. Ne olacağı belirsiz ve imkanınız varsa alın derim. 🙋🏻‍♂️

Saygılarımla. 🌹

Alınır, çok kötü bir kasanız yoksa 12.444 TL'ye galax'ın bir kartı var o da alınır. VRAM soğutması çok iyi değildi tufların, en azından mining için iyi değildi kullandığım zamanlarda. Başka bir sorun yok benim bildiğim. 4000 serisi çıkmadan kimse bir şey diyemez.

Ben almamanı öneririm çünkü 8GB vram yetersiz gelecektir 1 kaç sene içerisinde 1440P için. Hatta yüksek çözünürlüklü kaplama içeren oyunlar için direk yetersiz şuanda. Bekleyip 4xxx serisi bir kart alabilirsin.

1656945780195.png

Alınır, çok kötü bir kasanız yoksa 12.444 TL'ye galax'ın bir kartı var o da alınır. VRAM soğutması çok iyi değildi tufların, en azından mining için iyi değildi kullandığım zamanlarda. Başka bir sorun yok benim bildiğim. 4000 serisi çıkmadan kimse bir şey diyemez.

Yeni nesil TUFlar tuhaf ama malzeme olarak ROG dan daha kaliteli. Hiç bir plastik parçası yok gövdede...

O konuda bir yorum yapmadım, pek de ilgilenmem kişisel olarak kasa yapısıyla. Backplate metal olsun yeter, ki bu tarz çekirdeklerde tüm modellerde metaldir.

VRAM soğutması çok iyi değildi tufların, en azından mining için iyi değildi kullandığım zamanlarda.

Değerli hocam lütfen sakin olun. :)

Size defansif olmadım. O senaryo sizin kullandığınız eski TUFlarda vardı. Bu sorunun giderildiğinden bahsettim. ✍️

Yenilerde hiç bir problem yok içiniz rahat olsun. 🙋🏻

Saygılarımla. 🌹

Değerli hocam lütfen sakin olun. :)

Size defansif olmadım. O senaryo sizin kullandığınız eski TUFlarda vardı. Bu sorunun giderildiğinden bahsettim. ✍️

Yenilerde hiç bir problem yok içiniz rahat olsun. 🙋🏻

Saygılarımla. 🌹
Yenilerdede aynı problem var çünkü GDDR6X kullanılıyor. GDDR6'nın neredeyse 2 katı güç kullanımı var doğal olarakta memory sıcaklıkları minimum 80-85 oluyor. GDDR6X kullanan çoğu kartta Vram ısınma sorunu var zaten.

Geri
Yukarı