ASUS TUF RTX 3070 Ti OC Edition alınır mı?

Değerli hocam lütfen sakin olun. :)

Size defansif olmadım. O senaryo sizin kullandığınız eski TUF'larda vardı. Bu sorunun giderildiğinden bahsettim. ✍️

Yenilerde hiçbir problem yok içiniz rahat olsun. 🙋🏻

Saygılarımla. 🌹

GDDR6X'lerin ısınma problemi olduğunu bilmiyorsun galiba. ASUS TUF gördüğün zaman fanboyluğun aktif oluyor herhalde :D.

Son düzenleyen: Moderatör:
GDDR6X'lerin ısınma problemi olduğunu bilmiyorsun galiba. ASUS TUF gördüğün zaman fanboyluğun aktif oluyor herhalde :D.

Bakın beyhude hocam;

Yöneticiler hiç cevap yazmadan da iletişime katkı sağlamak için "Beğendim, Beğenmedim, Kızgın..." gibi duygusal belirtileri bizler için koymuşlar. :)

Orada duygusal cevabımı vermişim. Üstelemenizin anlamı ziyadesiyle psikolojik sorunlarınızın olduğu yönde olumlu olarak gözükmektedir. :) 👋🏼
Kullandığım TUF RTX 3070 baz alarak konuşuyorum ki tam yükte bile çekirdek 62 dereceyi geçmiyor.

Bellekler de sizin dediğiniz kadar cayır cayır ısınmıyor. Sanırım Anti TUF fanboyluğu sizde var. 🤷‍♂️

Zira ben gördüğümü ve kullandığımı söylüyorum. Sorunlar çözüldü!. 👌

Kullanmadan etmeden yorum yapmayın. :)

Yanlış bilgiye tok, doğru bilgiye aç olun. 🎭✍🏼🥀

Saygılarımla. 🌹

Bakın beyhude hocam;

Yöneticiler hiç cevap yazmadan da iletişime katkı sağlamak için "Beğendim, Beğenmedim, Kızgın..." gibi duygusal belirtileri bizler için koymuşlar. :)

Orada duygusal cevabımı vermişim. Üstelemenizin anlamı ziyadesiyle psikolojik sorunlarınızın olduğu yönde olumlu olarak gözükmektedir. :) 👋🏼
Kullandığım TUF RTX 3070 baz alarak konuşuyorum ki tam yükte bile çekirdek 62 dereceyi geçmiyor.

Bellekler de sizin dediğiniz kadar cayır cayır ısınmıyor. Sanırım Anti TUF fanboyluğu sizde var. 🤷‍♂️

Zira ben gördüğümü ve kullandığımı söylüyorum. Sorunlar çözüldü!. 👌

Kullanmadan etmeden yorum yapmayın. :)

Yanlış bilgiye tok, doğru bilgiye aç olun beyhude forumdaşım. 🎭✍🏼🥀
Selamlar :)

Hala GDDR6 ve GDDR6X farkını bilmemen çok yazık.

RTX 3070'te GDDR6 bellekler kullanılıyor canım benim :) 3070Ti'da ise GDDR6X bellekler kullanıyor ama sen bunu anlamak istemiyorsun. En kısa zamanda bilgilenmen dileğiyle iyi sosyaller. :)

Yanlış bilgiye tok, doğru bilgiye aç olun. 🎭✍🏼🥀

Selamlar :)

Hala GDDR6 ve GDDR6X farkını bilmemen çok yazık.

Rtx 3070'te GDDR6 bellekler kullanılıyor canım benim :) 3070Ti'da ise GDDR6X bellekler kullanıyor ama sen bunu anlamak istemiyorsun. En kısa zamanda bilgilenmen dileğiyle iyi sosyaller. :)

Sayenizde bunu öğrenmiş oldum hocam. :)
Bilgilendirme için sağolun. 🙌🏼

Aynalama yapmanız da iyi olmuş. Biraz iletişim öğrenirsiniz. 🙂👋🏼

Üstat ne demiş?
"Kibirden yüzün gözükmüyor ama sen ki görürsün kibirsiz bakarsan doğru ışığı" 🤏🏼☝🏼

Geri
Yukarı