Elektronik ASUS TUF RTX 4070 GAMING OC [18.935 TL]

Teşekkür ederim. Fiyatlar inecek gibi duruyor ama ülkemize yansır mı bilmiyorum. Kuru sabit tutmaya çalışıyorlar, çok fena patlayacak seçimi kim kazanırsa kazansın. Tek sevindirici durum globalde düşüş gerçekten hatırı sayılır seviyede olursa o zaman TR garantili 1 Haftalık kartımı satışa koyar, yurt dışından (Newegg) gider 4080 için kredi çekerim.

19K fiyata RTX 4070 Ti almış biri olarak söylüyorum bu fiyata RTX 4070 almak akıl işi değil. Bir de vade farkı ödemişsiniz 20k olmuş. NVIDIA Türkiye için bu karta 14.999TL fiyat açıkladı. Mutlaka bu fiyatlara gelecektir. Zaten ilk çıktığında bu fiyatlara da satıldı, gördüm. Sırf model farkı için aynı karta 5K para vermiş oldunuz. Biraz daha bekleyip araştırma yapsanız o fiyata RTX 4070 Ti bulabilirdiniz. RTX 4070 Ti de açıklanan fiyatına ara sıra düşüyor, ben de öyle aldım. Hem de peşin fiyatına taksitle.
Böyle fahiş fiyatlarla kart alanlar fırsatçıların ekmeğine yağ sürüyor başka bir şey değil.

Haklısınız hangi markanın hangi modelini kullanıyorsunuz 4070Ti için?

Haklısınız hangi markanın hangi modelini kullanıyorsunuz 4070 Ti için?

Galax RTX 4070 Ti St modelini aldım. Aynı fiyata Zotac Trinity de vardı. RTX 4070 ile arasında epey performans farkı var. Üzgünüm söylediğime ama yazık oldu 5K paraya.

Galax RTX 4070 Ti St modelini aldım. Aynı fiyata Zotac Trinity de vardı. RTX 4070 ile arasında epey performans farkı var. Üzgünüm söylediğime ama yazık oldu 5K paraya.
Yok yok ben merak ettiğim için sordum. Aldığım zaman Palit'in ve MSI'ın kötü serileri vardı ki onlar da 21 civarıydı benim bütçem Max 20-2.5 olduğu için zorlayamadım zaten. Hayırlı olsun sizinki de.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…