Elektronik ASUS TUF RTX 4070 GAMING OC [18.935 TL]

Hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın. Ben de bu kartı lansman fiyatından aldım. Açıkçası seçimden sonra özellikle bu paralara bu kartları bırakın bir önceki seri kartları alabileceğimizi düşünmüyorum. Malesef ülke olarak aldın aldın ekonomisi üzerine kurulu bir ekonomimiz var. Alamayınca zarar ediyorsun.
Teşekkür ederim. Fiyatlar inecek gibi duruyor ama ülkemize yansır mı bilmiyorum. Kuru sabit tutmaya çalışıyorlar, çok fena patlayacak seçimi kim kazanırsa kazansın. Tek sevindirici durum globalde düşüş gerçekten hatırı sayılır seviyede olursa o zaman TR garantili 1 Haftalık kartımı satışa koyar, yurt dışından (Newegg) gider 4080 için kredi çekerim. :)

Herkese iyi bayramlar.

Ürün bağlantısı:
ASUS TUF GeForce RTX 4070 GAMING OC 12GB GDDRX6 192Bit Nvidia Ekran Kartı fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Çoğu yerde bayram indirimi gözümüze sokulsa da alacak adam akıllı bir ürün yok. Bugün Google'larken denk geldiğim bir ürünü atmak istiyorum. Uzun zamandır aklımda olan bir modeldi. 19K fiyatlara 4070Ti kaçırmanın üzüntüsü ile yaşarken git gide artan fiyatları görünce seçim öncesi hazırlık yapmak istedim.

Vatan Bilgisayar'da online alışverişe özel sepette %15 indirim uygulanıyor ve 18.935 TL'ye geliyor. İndirimsiz fiyatı 22.000 TL sepeti görüntülediğinizde indirim otomatik olarak yapılıyor. 3 fanlı muadillerine göre tepe model RTX 4070 modellerinden ilk sırada soğutması ile ön plana çıkıyor. Aklımda MSI Gaming X Trio vardı aslında ama uzun araştırmalarım sonrasında özellikle VRM soğutmasının 2-3 derece daha iyi olduğunu gördüm. Boost Clock olarak MSI Gaming X daha iyi olsa da (kutudan çıksa bile) 12 Pin konnektör istemesi biraz düşündürdü. Asus TUF özellikle 8 Pin istemesi ATX 2.0 günümüzde hala kullandığımız PSU girişini desteklediği için ön plana aldım. Yalan yok aklım hala MSI'da ama 2.000 TL fark var aralarında...

Kendim sipariş geçmişimi kısaca bahsetmek istedim.

Bağlantıya tıklayınca ürün 22K olarak gözüküyor, sepete eklemeniz lazım. Çift fanlı iş gören dual modeller ile aynı fiyatta olduğunu görünce dayanamadım çektim bir tane. Bu arada şahsi olarak mecburen taksit ile aldım. 20K gibi bir fiyata geldi ama taksitli fiyatı bile bana göre gayet uygun göründü.

İndirim konusuna ek olarak yaptığım araştırmaları burayı kirletmeden 1 videosu şu şekilde. Meraklısı girip bakabilir. Normalde takip ettiğim bir kanal. Alana hayırlı olsun diyim. İyi bayramlar.
19K fiyata RTX 4070 Ti almış biri olarak söylüyorum bu fiyata RTX 4070 almak akıl işi değil. Bir de vade farkı ödemişsiniz 20k olmuş. NVIDIA Türkiye için bu karta 14.999TL fiyat açıkladı. Mutlaka bu fiyatlara gelecektir. Zaten ilk çıktığında bu fiyatlara da satıldı, gördüm. Sırf model farkı için aynı karta 5K para vermiş oldunuz. Biraz daha bekleyip araştırma yapsanız o fiyata RTX 4070 Ti bulabilirdiniz. RTX 4070 Ti de açıklanan fiyatına ara sıra düşüyor, ben de öyle aldım. Hem de peşin fiyatına taksitle.
Böyle fahiş fiyatlarla kart alanlar fırsatçıların ekmeğine yağ sürüyor başka bir şey değil.

19K fiyata RTX 4070 Ti almış biri olarak söylüyorum bu fiyata RTX 4070 almak akıl işi değil. Bir de vade farkı ödemişsiniz 20k olmuş. NVIDIA Türkiye için bu karta 14.999TL fiyat açıkladı. Mutlaka bu fiyatlara gelecektir. Zaten ilk çıktığında bu fiyatlara da satıldı, gördüm. Sırf model farkı için aynı karta 5K para vermiş oldunuz. Biraz daha bekleyip araştırma yapsanız o fiyata RTX 4070 Ti bulabilirdiniz. RTX 4070 Ti de açıklanan fiyatına ara sıra düşüyor, ben de öyle aldım. Hem de peşin fiyatına taksitle.
Böyle fahiş fiyatlarla kart alanlar fırsatçıların ekmeğine yağ sürüyor başka bir şey değil.
Haklısınız hangi markanın hangi modelini kullanıyorsunuz 4070Ti için?

Galax RTX 4070 Ti St modelini aldım. Aynı fiyata Zotac Trinity de vardı. RTX 4070 ile arasında epey performans farkı var. Üzgünüm söylediğime ama yazık oldu 5K paraya.
Yok yok ben merak ettiğim için sordum. Aldığım zaman Palit'in ve MSI'ın kötü serileri vardı ki onlar da 21 civarıydı benim bütçem Max 20-2.5 olduğu için zorlayamadım zaten. Hayırlı olsun sizinki de.

Yeni konular

Geri
Yukarı