Asus TUF RX 5700 Alınır Mı?

70 derecede çok. para farkı çok yoksa rog strix alın. Varsa sapphire gerçekten başarılı. Bende Rx570 rog var ultra ayarda oc ile denedim NFS heati 75 derecelerde gezdi.
70 derece çok değil hocam gpu sıcaklığı olarak. amd kartları böyle ayarlamışlar zaten sıcaklık 70 derecelere gelene kadar doğru düzgün fan açmaz. bende rx580 varken 73 75 dereceye kadar fanı yavaş çalışırdı. o ekran kartını ortalama 73 derecede tutmak için ayarlamışlardı mesela.

ASUS TUF serisi ekran kartları ziyan. Soğutması daha iyi olan modellere bakın. MSI Gaming X, Sapphire Nitro+/Pulse gibi.

Fiyata göre TUF'ta alınır. Dual'de alınır. Herkes alınmaz diyor ama kaçınız kullandı bu ekran kartlarını? Evet ısınıyor ama aynı model ekran kartını 1500 değil 1000-1100TL'ye alıyorsunuz. Bunu kabullenmeyen gidip 1500TL'lik olanını alsın zaten. Koskoca Asus düşünemiyor mu ısındığını. Dual kullanıyorum. Evet, 90 dereceye dahi çıktığını gördüm. Gayette f/p ürün.

Fiyata göre TUF'ta alınır. Dual'de alınır. Herkes alınmaz diyor ama kaçınız kullandı bu ekran kartlarını? Evet ısınıyor ama aynı model ekran kartını 1500 değil 1000-1100TL'ye alıyorsunuz. Bunu kabullenmeyen gidip 1500TL'lik olanını alsın zaten. Koskoca Asus düşünemiyor mu ısındığını. Dual kullanıyorum. Evet, 90 dereceye dahi çıktığını gördüm. Gayette f/p ürün.
Fiyat performans değil RX serisi için. Hatta yer yer daha pahalı.

Bu ekran kartının çok ısındığına dair şikayetler var. Ama Donanım Arşivi'nin Epic hazır sistem videosunda ekran kartında bir ısınma gözükmüyor.

Bu ekran kartı sizce nasıldır?

Ekran kartı: Asus Tuf 3-RX5700-O8G-Gaming AMD Radeon RX 5700 8GB GDDR6 256Bit DX12 Gaming Ekran Kartı - incehesap.com
Ben öyle bir hata yaptım sıcaklık 100 derecenin üzerine çıkıyor 90 derecedende inmiyor yük altında. Başka sıkıntılarıda vardı garantiye yolladım bakalım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı