Çözüldü ASUS TUF RX 5700 XT servis sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Şampiyonenes

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaslar merhaba urunum bugun elıme ulastı urunu yollarken vıdeoyu almıstım orjınal kutusunun ıcıne faturamı koymustum. Bana urun geldıgınde servıs kagıdında urunun benden faturasız cıktıgı ve orjınal kutusu gelmemıstı, servıs calısanına ısrarla urunu bana kargolamamasını ve ASUS globaldan yanıt bekledıgımı demıstım ve urun kargolanıp geldı. Ne kutusu ne faturası vardı.
Ne yapmam gerek yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arkadaslar Merhaba Urunum bugun elıme ulastı urunu yollarken Vıdeoyu almıstım Orjınal kutusunun ıcıne Faturamı koymustum Bana Urun geldıgınde Servıs kagıdında Urunun Benden Faturasız Cıktıgı ve orjınal kutusu gelmemıstı Servıs calısanana ısrarla urunu bana kargolama mısını Ve ASUS globaldan Yanıt bekledıgımı demıstım ve urun kargolanıp geldı Ne kutusu ne faturası vardı.
Hiç şaşırmadım bu duruma. Direkt THH başvurusu yapın videolarıda kanıt olarak sunun.
Arkadaslar Merhaba Urunum bugun elıme ulastı urunu yollarken Vıdeoyu almıstım Orjınal kutusunun ıcıne Faturamı koymustum Bana Urun geldıgınde Servıs kagıdında Urunun Benden Faturasız Cıktıgı ve orjınal kutusu gelmemıstı Servıs calısanana ısrarla urunu bana kargolama mısını Ve ASUS globaldan Yanıt bekledıgımı demıstım ve urun kargolanıp geldı Ne kutusu ne faturası vardı.
Hiç şaşırmadım bu duruma. Direkt THH başvurusu yapın videolarıda kanıt olarak sunun.

Çözüm

Geri
Yukarı