ASUS TUF VG246H1A monitörde ekranda iz kalıyor

ahmetcn1

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart; asrock b550m hdv
işlemci; r5 5600
Ekran kartı; asus dual rx6600 8gb
Ram bellek; gskill flarex 2x8 3200mhz cl16
kasa+psu; msi forge mag 100A
Meslek
yapı denetim şefi
Monitör
asus tuf VG246H1A
Monitörde garip bir olay var. Ne olduğunu bilmiyorum. Monitör ASUS TUF VG246H1A modeli.
UFO testi sonrasında bu şekilde göründü.

WhatsApp Görsel 2024-04-25 saat 00.25.39_ed64fc50.jpg

Monitör yeniyse iade edin, iade süresi geçtiyse garantiye yollayın yenisiyle değişim yapsınlar.

Garantisi devam ediyor mu?
evet daha 1 yıl bile olmadı.

Monitör yeniyse iade edin, iade süresi geçtiyse garantiye yollayın yenisiyle değişim yapsınlar.

Böyle durumlarda değişim mi yapılıyor yoksa panel değişimi mi yapıyorlar. Bildiğim kadarıyla bant ürünü olduğundan değişim yapılsa da bir süre sonra tekrar bu şekilde olmaz mı?

Evet daha 1 yıl bile olmadı.

Böyle durumlarda değişim mi yapılıyor yoksa panel değişimi mi yapıyorlar. Bildiğim kadarıyla bant ürünü olduğundan değişim yapılsa da bir süre sonra tekrar bu şekilde olmaz mı?

Yani her urunde olacak diye bir şey yok. Siz kesinlikle fotoğraflarınızi cekin ve garantiye yollayin birakin gerisini onlar düşünsün. Eger ileride yine olsa bile yine gonderirsiniz. Bu tip yanmalar daha cok eski monitorlerde olurdu. Bu tarz yeni monitorlerde yasanmasina sasirdim.

Evet daha 1 yıl bile olmadı.

Onarım yapılmayacak bir durumda ise değişim yapıyorlar ki genelde değişim yapılıyor bu durumlarda. Yenisinde aynı sorun yaşarsan tekrar gönderirsin bu sefer iade talep edersin kabul etmezlerse tüketici hakem heyetine kadar gider.

Yeni konular

Geri
Yukarı