ASUS TUF VG247Q1A alınır mı?

Bütçe
3200

LeoBarnes

Hectopat
Monitör
Asus VG247Q1A
3200 lira fiyata daha iyisini bulamadım. Başka forumlara konulara bakıyorum sormuşlar 2.500’e ne alınır diye adam MSI'ın bir modelini yazmış şimdi 5 bin lira o model ne anladım bu işten? Bu monitör VA panel bahsedildiği kadar berbat mı her markayı her modeli kötülüyorlar forumlarda 1 tane kötü yorum yapılmayan ürün yok ben ne yapacağımı şaşırdım. Bir mağazaya gidip de göremedim internetten bakıyorum ne yapmam lazım? Yardım edin. Bütçemi de aştım aşacağım kadar kullanan yok mu monitörü? Ben oyun oynamak için kullanacağım Valorant GTA 5 aklınıza ne gelirse.

Hocam o modelin ıps olanı var 100-200 lira daha pahalı ona bakabilirsiniz. Asuste genelde renklerden falan şikayet ediyor kullanıcılar ama açık konuşmak gerekirse kusursuz bir monitör için en az 5000 tlyi gözden çıkarmak gerekiyor. Bazı kusurlar başkasına çok batıyor ama size belki kusur gelmeyebilir. Her va panel abartı ghosting yapmıyor ama azda olsa çokda olsa göze hitap etmiyor. Eğer vatan'a gidip görme imkanınız varsa gidin aklınızdaki sorular cevap bulmuş olur, herkesin göz zevki farklı.

3200 lira fiyata daha iyisini bulamadım. Başka forumlara konulara bakıyorum sormuşlar 2.500'e ne alınır diye adam MSI'ın bir modelini yazmış şimdi 5 bin lira o model ne anladım bu işten? Bu monitör VA panel bahsedildiği kadar berbat mı her markayı her modeli kötülüyorlar forumlarda 1 tane kötü yorum yapılmayan ürün yok ben ne yapacağımı şaşırdım. Bir mağazaya gidip de göremedim internetten bakıyorum ne yapmam lazım? Yardım edin. Bütçemi de aştım aşacağım kadar kullanan yok mu monitörü? Ben oyun oynamak için kullanacağım Valorant GTA 5 aklınıza ne gelirse.

Bende ASUS TUF VG27vq modeli var, uzun süre boyunca araştırdım ve en uygununu bu olarak seçtim, fakat sizin monitörünüz için konuşmak gerekirse şöyle diyebilirim,

İlk olarak eğer ilk monitörünüz ise 23.8 Inch'i çok küçük bulabilirsiniz. Ben son anda fikir değiştirip 27 inch aldım ve ilk gün büyük gelmesine rağmen şu an gayet yerinde geliyor. 24 alsam dayanamazmışım muhtemelen. O yüzden 23.8 inch çok küçük gelecektir. Gerek oyun gerek video film vb. için.
165Hz ve 1ms sizi oyun oynarken pişman etmeyecektir zaten, o konuda gayet iyi bir seçim olmuş, zaten ASUS güvenilir bir marka bana kalırsa, bu monitöründe sizi pişman edeceğini sanmıyorum, Curved olsa belki çok daha iyi olabilirmiş, şu an gereksiz gelse bile bir süre sonra biraz daha koyup bunu alabilirmişim diyebilirsiniz muhtemelen, zaten internette çok incelemesi ve satışı olan bir F/P monitörü bana kalırsa ğişman etmez.

Bu model IPS panele sahip.

Vizyon bilgisayar satıyormuş güvenilir midir acaba hocam bilginiz tecrübeniz var mı?

Bende ASUS TUF VG27vq modeli var, uzun süre boyunca araştırdım ve en uygununu bu olarak seçtim, fakat sizin monitörünüz için konuşmak gerekirse şöyle diyebilirim,

İlk olarak eğer ilk monitörünüz ise 23.8 ınch'i çok küçük bulabilirsiniz. Ben son anda fikir değiştirip 27 inch aldım ve ilk gün büyük gelmesine rağmen şu an gayet yerinde geliyor. 24 alsam dayanamazmışım muhtemelen. O yüzden 23.8 inch çok küçük gelecektir. Gerek oyun gerek video film vb. için.
165Hz ve 1ms sizi oyun oynarken pişman etmeyecektir zaten, o konuda gayet iyi bir seçim olmuş, zaten ASUS güvenilir bir marka bana kalırsa, bu monitöründe sizi pişman edeceğini sanmıyorum, Curved olsa belki çok daha iyi olabilirmiş, şu an gereksiz gelse bile bir süre sonra biraz daha koyup bunu alabilirmişim diyebilirsiniz muhtemelen, zaten internette çok incelemesi ve satışı olan bir F/P monitörü bana kalırsa ğişman etmez.

Kanka büyük bile güldürme beni 24 inç monitör mü kullandım hayatımda. Benim düzgün bilgisayarım olmadı hiç ama iyisi olsun diye uğraşıyorum. Sıkıntı şu ghosting Black smearing gibi şeyler söyleniyor ben anlamıyorum neden olur böyle eski monitörüm 720p 17 inç mi neydi hiçbir şeyden haberim yoktu onunla oynarken ghosting mi dersin Black smearing mi hiçbir şey anlamadım o monitörden paneli LED LCD miydi bilmiyorum Acer marka, Allah bilir neler vardır onda ghosting bilmem ne.

İlk olarak eğer ilk monitörünüz ise 23.8 Inch'i çok küçük bulabilirsiniz. Ben son anda fikir değiştirip 27 inch aldım ve ilk gün büyük gelmesine rağmen şu an gayet yerinde geliyor. 24 alsam dayanamazmışım muhtemelen. O yüzden 23.8 inch çok küçük gelecektir. Gerek oyun gerek video film vb. için.
Bide 250cd/m parlaklık güzel midir yeter mi gündüz acaba hiç deneyimleyemedim teknoloji mağazalarında.(Asus tuf vg249q1a) Gidemedim hiç şuan da herşey indirimde hem sınav haftasındayım almam lazım artık indirimler bitecek bi sistem seçmiştim indirimliydi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı