ASUS TUF VG249Q 23.8 alınır mı?

Ne güzel hocam. Neyse iadeye yolladık para gelirse IPS panel alacağım inşallah. Bu monitörü hala önerir misiniz? Belirli sıkıntıları var mıdır?

Hocam AOC 24G2U'ya baktım ancak bunun yerine ViewSonic'in XG2405 modeli daha çok hoşuma gitti. Bu yüzden ASUS'tan vazgeçersem ViewSonic düşünüyorum. Yine gönderdiğiniz linkteki MSI monitörüne de baktım ancak boy ayarlaması yok. O yüzden hiç düşünmedim bile. Viewsonic XG2405 Monitör 24 inches IPS Teknolojisi: Amazon.com.tr
Eğer düşünürseniz bu monitör de AOC 24G2U ile neredeyse aynı özelliklere sahip ve bence daha şık. Üstelik şu anki fiyatları daha ucuz. Düşünebilirsiniz siz de.

Hala öneriyorum. Ben sıkıntı yaşamadım. Memnunum.

Ben kullaniyorum. DP kablosu cikmiyor. HDMI cikiyor. Ben icinden cikan HDMI ile 144Hz aliyorum. Memnunum son derece oneririm.
Öncelikle konu üstünden biraz zaman geçmiş bu mesajımın kusuruna bakmayın. Şuanda VG249Q monitörü almayı planlıyorum. Hala memnun musunuz tavsiye eder misiniz? Birisi bu panelde renklerde sorun yaşadığını söylemişti. Işık sızması olayı rahatsız edecek kadar var mı? Renklerin kaliteleri nasıl? Fareyi çok hızlı çevirince yırtılma oluyor mu?

Arkadaşlar bende şu anda monitörlere bakmaktayım ve iki monitör arasında kaldım ASUS VG249Q vs ViewSonic XG2405 bu iki monitör arasında 300-400 TL kadar fiyat farkı var ve ViewSonic daha ucuz sizce hangisini almalıyım kullananlar varsa yorumlarını söyeyebilir mi?

Arkadaşlar bende şu anda monitörlere bakmaktayım ve iki monitör arasında kaldım ASUS VG249Q vs ViewSonic XG2405 bu iki monitör arasında 300-400 TL kadar fiyat farkı var ve ViewSonic daha ucuz sizce hangisini almalıyım kullananlar varsa yorumlarını söyeyebilir mi?

ASUS olan ile ilgili açtığım konu. Yararlanabilirsiniz.

Öncelikle konu üstünden biraz zaman geçmiş bu mesajımın kusuruna bakmayın. Şu anda VG249Q monitörü almayı planlıyorum. Hala memnun musunuz tavsiye eder misiniz? Birisi bu panelde renklerde sorun yaşadığını söylemişti. Işık sızması olayı rahatsız edecek kadar var mı? Renklerin kaliteleri nasıl? Fareyi çok hızlı çevirince yırtılma oluyor mu?
Ben bu monitörü yeni aldım ve 1 adet ölü pixel çıktı. Alt köşelerden ışık sızması var. Görüntüde karelenmeler oluyor. 1ms değil, onu açınca parlaklık çok azalıyor.

Geri
Yukarı