ASUS TUF VG249Q nasıl 1 ms yapılır?

pesiNsane

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Alacak Yönetim UZMANI
İyi forumlar.

FreeSync devre dışı yaptığımızda monitör 1 ms oluyor mu? Menü sekmesinde ELMB 1 ms Turbo, standard özellikleri mevcut, bunları açmak gerekiyor mu 1 ms yapmak içi yoksa ELMB ayarı ekstra özellik olup FreeSync kapattıkmı zaten otomatik 1 ms oluyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende vg serisi monitör düşünüyordum konunuzu gördüm. 1ms olmuyor mu zaten normal olarak tam anlayamadım 1ms olması için bir ayar falan mı yapmak gerekiyor?

Kusura bakmayın bu arada siz de cevap bekliyorsunuz ben sorunuzun altına alakasız bir şey sormuş gibi oldum ama

Bende VG serisi monitör düşünüyordum konunuzu gördüm. 1ms olmuyor mu zaten normal olarak tam anlayamadım 1ms olması için bir ayar falan mı yapmak gerekiyor?

FreeSync açıldımı 2 - 3 ms oluyor diyorlar ama öyle gözle görülür ciddi fark olmuyor. Benim merak ettiğim FreeSync devre dışı yaptıkmı 1 ms oluyor mu?

FreeSync açıldımı 2 - 3 ms oluyor diyorlar ama öyle gözle görülür ciddi fark olmuyor. Benim merak ettiğim FreeSync devre dışı yaptıkmı 1 ms oluyor mu?
internete baktım ancak öyle bir bilgi göremedim freesync açılınca response time yükselmesi gibi. Kesin bir şey söylemeyeyim ancak sanırım böyle bir durum yok anladığım kadarıyla. UFO Test: Moving Picture Response Time (MPRT) (testufo.com) bu siteden bulunabiliyor diyorlar bir bakın isterseniz

Hocam 1ms mprt olayı tamamen yazılımsal desteklemekte hatta asus sitesinde böyle bir not belirtmiş.

Not​

* 1 ms MPRT spesifikasyonu dahili testlere dayanmaktadır. Yanıt süresi test koşullarına göre değişebilir

Geri
Yukarı