ASUS TUF VG249Q1R kronik sorunu var mıdır?

Aynı paraya daha iyisi var.
Direkt mağazadan almayı düşünüyorum.

Onu alacağına bunu al daha iyi.
Eminim ki önerdiğiniz daha iyidir fakat öğrenmek istediğim bu değil.

Direkt mağazadan almayı düşünüyorum.

Eminim ki önerdiğiniz daha iyidir fakat öğrenmek istediğim bu değil.

Alacağınız mağaza da o modelden olduğu için onu attım.
TUF'un kronik bir sorunu yok ama özellikleri diğerlerine göre daha düşük kalıyor.
Özellikten kastım Hz ve MPRT gibi şeyler değil.

ASUS'ta ısrarcıysan kronik bir sorunu yok.
Klasik ASUS TUF serisi. Biz sadece daha iyilerine yöneltmeyi tercih ettiğimiz için öneri sunduk. Yanlış anlaşılmasın. İnsanlık vazifesi...
Mağazadan ölü piksel testine baktırın öyle alın. 👍
Evet tabii ki önerileriniz değerli teşekkür ediyorum fakat bazı sebeplerden direkt mağaza üzerinden kargo ve bekleme süresiyle uğraşmadan temin etmek amacım. Gerek estetik açıdan gerekse ihtiyaçlarıma hitap ediyor olması açısından konuda bahsettiğim Asus modelini uygun gördüm kendim için.Teşekkürler tekrardan.
Bunun dışında ghosting ve ışık sızması gibi olayları nasıl tespit edebilirim monitör dünyasında tecrübem yok şu son 1 haftada ihtiyaç doğrultusunda yaptığım araştırmalarla biraz bilgim oldu sadece.

Alacağınız mağaza da o modelden olduğu için onu attım.
TUF'un kronik bir sorunu yok ama özellikleri diğerlerine göre daha düşük kalıyor.
Özellikten kastım Hz ve MPRT gibi şeyler değil.
Mağaza içerisinde ikisinin de kontrolünü yaptırır biraz daha üzerlerine düşünerek bir karara varırım o halde teşekkür ederim. Monitör için gerekli testler ve dikkat edilmesi gereken durumlar nedir satın alma sonrasında?

Evet tabii ki önerileriniz değerli teşekkür ediyorum fakat bazı sebeplerden direkt mağaza üzerinden kargo ve bekleme süresiyle uğraşmadan temin etmek amacım. Gerek estetik açıdan gerekse ihtiyaçlarıma hitap ediyor olması açısından konuda bahsettiğim Asus modelini uygun gördüm kendim için.Teşekkürler tekrardan.
Bunun dışında ghosting ve ışık sızması gibi olayları nasıl tespit edebilirim monitör dünyasında tecrübem yok şu son 1 haftada ihtiyaç doğrultusunda yaptığım araştırmalarla biraz bilgim oldu sadece.

Mağaza içerisinde ikisinin de kontrolünü yaptırır biraz daha üzerlerine düşünerek bir karara varırım o halde teşekkür ederim. Monitör için gerekli testler ve dikkat edilmesi gereken durumlar nedir satın alma sonrasında?
Ghosting UFO test, ışık sızması testi, ölü piksel testi yapman yeterlidir.
Bunları satın alırken yapman daha iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı