ASUS TUF VG249Q1R ve AOC 23.8" 24G2U

Kuffu

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, yaklaşık 2-3 gün önce alacağım sistemi foruma atmıştım. Şimdi konu monitöre geldi, biraz araştırdım ama gerçekten net bir fikir sahibi olamadım ve fikirlerinize ihtiyacım var. Başlıkta da gördüğünüz gibi 2 monitör arasında kaldım. Öncelikle bunlardan bir tanesini önerirseniz sevinirim. Ardından 1900 lira cıvarında monitör tavsiyelerinize açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
24G2U kullanıcısı olarak bir sorun yaşamadığım için size de önerebilirim. Tabi Asus 165Hz ile bir adım önde tabiki bu değere çok önem veriyorsanız.

24G2U kullanıcısı olarak bir sorun yaşamadığım için size de önerebilirim. Tabi ASUS 165Hz ile bir adım önde tabii ki bu değere çok önem veriyorsanız.

Değer benim için çok önemli değil siz AOC'dan memnun musunuz herhangi bir ghosting falan var mı veya sizin için eksileri nelerdir.

Değer benim için çok önemli değil siz AOC'dan memnun musunuz herhangi bir ghosting falan var mı veya sizin için eksileri nelerdir.
Açıkcası Hz değeri benim içinde çok önemli değil. Renk olarak tepkime olarak bir sorun yaşamadım. Ghostingde yaşamadım. Sadece bir adet ölü pikselim var eksi olarak söyleyebilirsek.

Açıkcası Hz değeri benim içinde çok önemli değil. Renk olarak tepkime olarak bir sorun yaşamadım. Ghostingde yaşamadım. Sadece bir adet ölü pikselim var eksi olarak söyleyebilirsek.
Bende 4-5 model arasında kararsız kalmıştım ama sonunda AOC 24G2U yu sipariş vereceğim bugün vatanbilgisayardan. Ölü pixel çıkma ihtimaline karşı kullanımda nasıl bir durumla karşı karşıya kalabilirim? Siz ne kadardır kullanıyorsunuz?

Geri
Yukarı