ASUS TUF VG249Q1R vs ASUS VP249QGR

Madem içiniz raha etmiyor, şunu alın:
Ben de bunu almayı düşünüyordum. Panel kalitesi kötü olmadıktan sonra pek sorun olacağını düşünüyorum. Zaten Tn panelden geçeceğim.

ASUS TUF VG249Q1R'yi tavsiye etmiyorum.​

ASUS TUF VG249Q1R'yi tavsiye etmiyorum.​

Karşılaştığınız hataların %100 monitörden kaynakladığından emin misiniz?

Karşılaştığınız hataların %100 monitörden kaynakladığından emin misiniz?
Gerçekten. O üyeyi dikkate almayın.

Tavsiye edince sorun olmuyor da, tavsiye etmeyince neden sorun oluyor?

Ben yaşadığım sıkıntıyı ve monitör renkleri hakkında fikrimi söyledim ve tavsiye etmediğimi söyledim.

Aynı sistemimde ve ekran kartımda kullandığım 3. monitörüm bu, ve evet diğerlerinde bir sorun yaşamazken bunda yaşadım. Hadi sorun yaşanmadığını düşünelim. Kenarlarındaki ışık sızmasının verdiği rahatsızlık ve mevcut renk ayarlarının berbat olmasından dolayı yine tavsiye etmiyorum.

Firmaları sahiplenip savunmayı boş verin, herkes fikrini paylaşmak için burada.

Ben yaşadığım sıkıntıyı ve monitör renkleri hakkında fikrimi söyledim ve tavsiye etmediğimi söyledim.

Aynı sistemimde ve ekran kartımda kullandığım 3. monitörüm bu, ve evet diğerlerinde bir sorun yaşamazken bunda yaşadım. Hadi sorun yaşanmadığını düşünelim. Kenarlarındaki ışık sızmasının verdiği rahatsızlık ve mevcut renk ayarlarının berbat olmasından dolayı yine tavsiye etmiyorum.

Size sorunlu ürün denk gelmiş olabilir. Alanların çoğu memnun.

Neden beni etiketleyip böyle bir ithamda bulunuyorsun? Ben sadece nazikçe sorunun monitörde olduğundan emin misin dedim. Zaten ben de monitör arayışında olduğumdan böyle bir soru sordum.

Neden beni etiketleyip böyle bir ithamda bulunuyorsun? Ben sadece nazikçe sorunun monitörde olduğundan emin misin dedim. Zaten ben de monitör arayışında olduğumdan böyle bir soru sordum.

Ben nezaketsizlik ettiysem özür dilerim. Derdim alıp kullandığım ürünle ilgili yaşadıklarımı anlatmak, sizlere faydası olsun diye. Yabancı ve yerli forumlarda ve alışveriş sayfalarındaki yorumlarda da renk ayarlarından memnun olmayan epey kişi gördüm.

Geri
Yukarı