ASUS TUF VG24VQ vs. AOC C24G1

Oyun oynayacağım ve oynadığım oyunların hepsi Moba ve FPS türünde.
LG olan gerçek 1ms gecikme süresine sahip. Yani VA panel tercih etmek aşırı mantıksız olur. Ya IPS ya da TN panel almanızı öneririm. Aşırı profesyonel değilseniz IPS almanızı öneririm. Çünkü TN panelden İPS panele geçip de memnun olmayan görmedim.

Outlet ürün alınmaz her yerinde sıkıntı olabilir aklınızda bulunsun hiçbir outlet ürünü almayın aldırmayın.Renk kaybını önler IPS ve gayet güzel gözükür IPS almanız bence de mantıklı ama sizin kararınız.
VA panellerde ışık sızması olabiliyor VA kullanan kişilerde bu şikayet oluyor genelde ben yine de IPS almanızı öneririm.
LG olan gerçek 1ms gecikme süresine sahip. Yani VA panel tercih etmek aşırı mantıksız olur. Ya IPS ya da TN panel almanızı öneririm. Aşırı profesyonel değilseniz IPS almanızı öneririm. Çünkü TN panelden İPS panele geçip de memnun olmayan görmedim.
Teşekkürler öneriler için.
LG olan gerçek 1ms gecikme süresine sahip. Yani VA panel tercih etmek aşırı mantıksız olur. Ya IPS ya da TN panel almanızı öneririm. Aşırı profesyonel değilseniz IPS almanızı öneririm. Çünkü TN panelden İPS panele geçip de memnun olmayan görmedim

ViewSonic XG2405 ile LG GN650-B arasında kaldım sizce hangisi.
Kendi menüsü içinde crosshair olması benim için artı özellik. Ama LG olan da aklıma yattı.

Yeni konular

Geri
Yukarı