ASUS TUF VG27AQZ vs LG 27GL83A-B

osmandemi

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar ASUS 6400 TL LG 7000 TL hangisini önerirsiniz? Bugün alıyorum. Oyun ve film izliyorum. Akşam karanlık odada oyun oynarım.

Hocam siyahlar kötü diyorlar. Doğru mu? Ben de ondan yanayım ASUS'un FreeSync Premium olmaması aklıma takılıyor.
Siyahlar güzel gayet hocam. Ancak mesela film izlerken alt üstteki siyah şeritler bakış açınıza göre hafif bir parlama yapabiliyor. Ama bu bütün ipslerde mevcut. Eminim eleye eleye bu iki seçenek arasına geldiniz. Lg olanı alın :)

Siyahlar güzel gayet hocam. Ancak mesela film izlerken alt üstteki siyah şeritler bakış açınıza göre hafif bir parlama yapabiliyor. Ama bu bütün IPS'lerde mevcut. Eminim eleye eleye bu iki seçenek arasına geldiniz. LG olanı alın :)

Aynen hocam 20 gündür ders çalışır gibi eleme yaptım.😄 aslında Gigabyte M27Q almak istiyordum ama piyasada yok teşekkürler.

Aynen hocam 20 gündür ders çalışır gibi eleme yaptım.😄 aslında Gigabyte M27Q almak istiyordum ama piyasada yok teşekkürler.
Hocam naptınız satın aldınız mı ? iki ürün arasında hz farkı var o kafa karıştırıyor birde LG modelinde yorumlarda çok fazla ips glow sorunu ,ışık sızması ve siyah renkler kötü gözüküyor diyen var. Sizin yorumunuz nasl merak ettim aldıysanız ürünü

Hocam ASUS olanı aldım. Ziraat karta vatan bilgisayarda 5000 TL üstüne 500 TL indirim vardı. 6400 TL olan monitör 5900 TL'ye geldi. Fiyat çok uygun olunca ASUS aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı