ASUS TUF vs ViewSonic

FPS MMORPG simülasyon.
FPS için 24GN650-B daha iyi bir seçenek, tepkimesi daha iyi. Renk yoğunluğu olarak ise 24G2U daha iyi:
Tercih size kalmış.

Aynen anlayan biri olsa daha iyi normal aklımda ASUS TUF vardı 165Hz daha uygun ama işte marka farkı var.
TUF modeller sorun çıkarıyor, kullanım amacına 24GN650 / 600 daha uygun.

Bana sorun cıkarmayacak monitör lazım başkan bir de 165Hz arıyorum IPS ama. Sen anlıyormuşsun.
Ben Dell'ciyim ama LG'den şikayet geldiğini pek görmedim. 144/165Hz arasında seçim için bir faktör olacağını düşünmüyorum.

Simülasyonda iyi sonuçlar vermeyebilir bu arada. Karanlık bölgelerde siyahlar gri gibi gözükecektir. Bu açıdan Dell öne geçiyor, oynama süreniz hangisinde daha yüksekse ona göre seçim yapın.

Ben Dell'ciyim ama LG'den şikayet geldiğini pek görmedim. 144/165Hz arasında seçim için bir faktör olacağını düşünmüyorum.

Simülasyonda iyi sonuçlar vermeyebilir bu arada. Karanlık bölgelerde siyahlar gri gibi gözükecektir. Bu açıdan Dell öne geçiyor, oynama süreniz hangisinde daha yüksekse ona göre seçim yapın.

Genelde FPS baskan ama sen önerde sen anlıyrsan Samsung kullanıyorum kaç senedir bozulmadı 60Hz eski bayağı. Memnunum senin önerin ne 165 Hz olarak IPS olarak. ViewSonic'ya da LG Dell MSI bunların hangisini kullanırsın mesela. Dell IPS monitör yok sanki

Genelde FPS baskan ama sen önerde sen anlıyrsan Samsung kullanıyorum kaç senedir bozulmadı 60Hz eski bayağı. Memnunum senin önerin ne 165 Hz olarak IPS olarak. ViewSonic'ya da LG Dell MSI bunların hangisini kullanırsın mesela.
LG tabii ki. Onun dışında tepkime olarak iyi model pek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı