Asus Tytan CG8890 - Sipariş Verme HK.

Göstersene bundan daha iyi bi pc ? :p

Evet güzel bir pc lakin toplama alarak hem istediğin bileşenleri seçersin hemde kendin toplayarak çok iyi bir kar elde edersin, o paraya aynı güçlükte ve daha ucuza pc toplanabilir fakat muhtemelen siz kasanın tek tuşla over clock olmasına ya da tek tuşla yandan fanlarının açılışına kandınız, alırsanız pişman olmazsanız lakin toplarsanız cebinizde para kalır.

Evet güzel bir pc lakin toplama alarak hem istediğin bileşenleri seçersin hemde kendin toplayarak çok iyi bir kar elde edersin, o paraya aynı güçlükte ve daha ucuza pc toplanabilir fakat muhtemelen siz kasanın tek tuşla over clock olmasına ya da tek tuşla yandan fanlarının açılışına kandınız, alırsanız pişman olmazsanız lakin toplarsanız cebinizde para kalır.

Toplama PC kulanıyorum şu an zaten. Performans açısndan güzel. Fakat ben bu makinenin performansı, özellikleri açısından çok beğendim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı