ASUS ürün kaydı yapılırsa ne olur?

Wade

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba yaklaşık 2 hafta önce ASUS laptop aldım MyASUS uygulamasında sanırım e-posta ile ürün kaydı yapabiliyoruz. Bu ne işe yarıyor? Ben fazla kurcalamak istemediğimden dolayı ellemedim. Yapmamda fayda var mı? Ya da yapmazsam bir şey olur mu, beni bilgilendirirseniz sevinirim.

Teşekkürler bir deneyeyim o zaman :D
Yani garanti süresini vs. görebiliyorum değil mi.

Hepinize teşekkürler.Garantisi daha 2 yıl daha devam ediyor. Ancak laptop garantisi benim alış zamanımdan biraz daha önce bitiyor gibi. İnternette çok kişinin başına gelmiş sanırım üretim tarihi olabilir gibi geldi bana.Çünkü ürün bana geldiğinde çok fazla 0 dı, 2.el olması imkansız gibiydi.

Teşekkürler bir deneyeyim o zaman :D
Yani garanti süresini vs. görebiliyorum değil mi.

Hepinize teşekkürler. Garantisi daha 2 yıl daha devam ediyor. Ancak laptop garantisi benim alış zamanımdan biraz daha önce bitiyor gibi. İnternette çok kişinin başına gelmiş sanırım üretim tarihi olabilir gibi geldi bana. Çünkü ürün bana geldiğinde çok fazla 0'dı, 2.el olması imkansız gibiydi.
Doğrudur. Genelde ülkeye giriş tarihi esas alınıyor. Bunu ASUS Türkiye müşteri hizmetlerine söylerseniz hemen düzeltirler. Başkalarına da olmuştu bu.

Teşekkürler söyleyeceğim.
Aynı zamanda eğer ürünü kaydederseniz BİOS güncellemesinden diğer tüm sürücülerin güncellenmesine kadar hepsini takip edebilir, yeni güncelleme geldiğinde haberiniz olur. Son olarak eğer bilgisayarınızın herhangi bir bölümünde arıza var ise onu da tespit edebilirsiniz.

Merhabalar

Ben de Xonan 5.1 ses kartindan aldim. Ancak sitesinde, urun kaydinin ne ise yaradigini bir turlu goremedim. ( uye olmadan da garantisi sorgulaniyor)

Bir uzatma vs avantaji olur mu acaba?

Merhabalar

Ben de Xonan 5.1 ses kartından aldım. Ancak sitesinde, ürün kaydının ne ise yaradığını bir türlü göremedim. ( üye olmadan da garantisi sorgulanıyor)

Bir uzatma vs. avantajı olur mu acaba?

Normalde olması gerek ama şu anlık o kısım çalışmıyor. İsterseniz bu konuda müşteri hizmetlerini arayın. Ama bildiğim kadarıyla ASUS'da MSI markasında olduğu gibi bedava garanti uzatımı yok, belirli bir miktar ücret ödüyorsunuz. Bunu da sorun bence.

Normalde olması gerek ama şu anlık o kısım çalışmıyor. İsterseniz bu konuda müşteri hizmetlerini arayın. Ama bildiğim kadarıyla ASUS'da MSI markasında olduğu gibi bedava garanti uzatımı yok, belirli bir miktar ücret ödüyorsunuz. Bunu da sorun bence.
Merhaba. Üye olunca o ekranı gördüm. Türkiye'de şuanda uzatılmıyormuş. Ancak garanti süresi içinde kaydedebilirmişim. Yani arada bakmak lazım, eğer ülkemizde de aktif olursa, yazılırız. Ücret kısmı ile ilgili birşey yoktu.

Geri
Yukarı