Elektronik Asus USB-AC58 DualBand AC1300 Kablosuz Adaptör Çift Antenli- ASUS Cash Back ile 49TL

Arkadaşlar benim mailime normalde kod gelmişti takip kodu ama tüm mailleri sildiğim için kaybettim, nasıl ulaşabilirim?

1665406240115.png

ASUS hesabıma girdiğimde başvuru durumunda böyle diyor.
Not: Siteye daha önce çok kez takip numarasıyla giriş yaptığım için buldum takip numarasını, hala yatmamış.

Benim hala yatmadı. [email protected] adresine mail attım bakalım ne olacak.

Maili Türkçe mi attınız İngilizce mi? Ayrıca ne yazdınız?

Arkadaşlar benim mailime normalde kod gelmişti takip kodu ama tüm mailleri sildiğim için kaybettim, nasıl ulaşabilirim?

Eki Görüntüle 1540483

Not: Siteye daha önce çok kez takip numarasıyla giriş yaptığım için buldum takip numarasını, hala yatmamış.

Cashback kampanyasından iade olacak paramın neden gelmediğini ingilizce şekilde sordum.

Ben halen bekliyorum hayırlısı :)

Eki Görüntüle 1540483

Kısaca İngilizce şunu yazdım (Hello there. Why is my promotional payment not made?.) ve
alttakini yazdılar. Tabi ben Türkçeye çevirip koyuyorum çünkü herkes yabancı dil bilmiyor. Bu arada XXX girmek hata falan değil yanlış bilgi vermeyelim.
EKLEME: Benim de yatmış fakat 350 TL neyse kurtulduk. 😁 NOT: cevap verdikleri gün para yatmış ilginç yazıp hatırlatmak mı gerekiyor acaba? 😉

sshot-1.jpg

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı