Çözüldü ASUS USB-AC58 DualBand AC1300 Kablosuz Adaptör Windows 11 sürücüsü

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

jew

Yoctopat
Daha fazla  
Bir tek bende mi pending kaldı. Ben bıc kodunun sonuna XXX eklemedim ondan mı oldu acaba? Başvuruyu ne zaman yaptınız?

W11 kullanıyorum. Sorunsuz.

Hortlatmış gibi olacağım ama, bu cihazı yeni aldım ve Windows 11 sürücüsü bulamıyorum. Nasıl çalıştırabilirim? Şimdiden teşekkür ederim.

Ben Windows 11 ile kullanıyorum ve sorun çıkarmadı niyeyse, belki bir şeyleri atlıyor olabilirsiniz.

Windows 11'de kullanabilmek için sürücüyü nereden bulabilirim? :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hortlatmış gibi olacagım ama , bu cihazı yeni aldım ve windows 11 driver ı bulamıyorum nasıl çalıştırabilirim . Şimdiden teşekkür ederim..
Windows 11 sürücüsü yok ama Windows 10 sürücüsü de iyi kötü çalışıyor.

1663200733753.png
Son düzenleme:
Recep hocam Windows 11 uyumlu mu ki acaba, sorunsuz kullanabilir miyim?

Ben de ürünü yeni aldım ancak sitesinden indirdiğim driver için Windows bu sürücüyü onaylamıyor diye hata aldım. O nedenle kutu içinden çıkan CD içindeki driver kurulu olarak kullanıyorum şu an.

Ben de ürünü yeni aldım ancak sitesinden indirdiğim driver için Windows bu sürücüyü onaylamıyor diye hata aldım. O nedenle kutu içinden çıkan CD içindeki driver kurulu olarak kullanıyorum şu an.
Kusura bakmayın aradan uzun süre geçmiş ancak sizden bir şey rica edeceğim. Benim kasada CD rom yok bana usb-ac58 adaptörün CD de bulunan driverını bir şekilde gönderme seçeneğiniz var mı? Çünkü asus sitesinden son sürüm driver indirdiğimde windows 10 driver sağlayıcıyı tanımıyor. Ama ben buna rağmen yükle diyorum bu şekilde de yükleyince mavi ekran hatası veriyor. Test ederek sorunun bu adaptörden olduğunu anladım.

Son düzenleme:
Kusura bakmayın aradan uzun süre geçmiş ancak sizden bir şey rica edeceğim. Benim kasada CD rom yok bana usb-ac58 adaptörün CD de bulunan driverını bir şekilde gönderme seçeneğiniz var mı? Çünkü asus sitesinden son sürüm driver indirdiğimde windows 10 driver sağlayıcıyı tanımıyor. Ama ben buna rağmen yükle diyorum bu şekilde de yükleyince mavi ekran hatası veriyor. Test ederek sorunun bu adaptörden olduğunu anladım.
Sorunu çözebildin mi? Çözdüysen hangi driver ile çözdün acaba? Ayrıca CD içindeki driverı yükledim denemek istersen linkini paylaşıyorum: 68.25 MB file on MEGA

Sorunu çözebildin mi? Çözdüysen hangi driver ile çözdün acaba? Ayrıca CD içindeki driverı yükledim denemek istersen linkini paylaşıyorum: 68.25 MB file on MEGA

Linki paylaştığın için teşekkür ederim.
Sitesinden windows 7 sürümü yükledim ve düzeldi. Windows 7 sürümünü yükle defalarca test ettim. Bu sürümde hata vermedi. Uzun süredir de windows 7 sürümü ile kullanıyorum.

Geri
Yukarı