ASUS USB-N14 vs ASUS USB-AC58

MissingTimeLord

Kilopat
Daha fazla  
Birinden birini almak istiyorum.
ASUS USB AC58 Teknosa'da 480 TL'ye satılıyor. Bunu tercih edersem oradan alabilirim.
ASUS USB N14 ise Letgo'da 150 TL'ye buldum kutusuyla verilecek.
İkisinin arasında kaldım. 330 TL fiyat farkına değer mi? Benim modemle aramda bir oda var. CS:GO, GTA Online ve dizi film için kullanacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
USB demedin mi abi?

İki dakika ayırıp ne sorduğuma bakmayacaksanız her konuya yazmak mecburiyetinde değilsiniz hocam. Bilgi almaya çalışıyorum konuyu baltalıyorsunuz. Ben Wi-Fi USB modemlerden bahsediyorum konuyu ağ ve donanım kısmına açtım modelleri yazdım. Hâlâ USB demediniz mi diyorsunuz. İlkinde bir bildiğiniz vardır diye sordum ikinci mesajda hatanızı fark etmenize rağmen hala ısrarla USB değil mi diyorsunuz. Yüz yüze anlık sohbet etmiyoruz. Bunu sorana kadar iki tıkla internette bakabilir ve özür dileyip konuyu terkedebilirsiniz.

İki dakika ayırıp ne sorduğuma bakmayacaksanız her konuya yazmak mecburiyetinde değilsiniz hocam. Bilgi almaya çalışıyorum konuyu baltalıyorsunuz. Ben Wi-Fi USB modemlerden bahsediyorum konuyu ağ ve donanım kısmına açtım modelleri yazdım. Hâlâ USB demediniz mi diyorsunuz. İlkinde bir bildiğiniz vardır diye sordum ikinci mesajda hatanızı fark etmenize rağmen hala ısrarla USB değil mi diyorsunuz. Yüz yüze anlık sohbet etmiyoruz. Bunu sorana kadar iki tıkla internette bakabilir ve özür dileyip konuyu terkedebilirsiniz.

Abi pardon özür dilerim yanlış girmişim😅
Konuyu öne çıkarmayı dene istersen.
Vallahi bilmeden oldu kötü amacım yoktu.

Hocam, USB-N14 300Mbps ve sadece 2.4GHz. USB-AC58 ise daha güncel ve 1300MBPS veri hızına sahip, 2.4GHz ve 5GHz desteği var. Veri transfer hızı daha yüksek.

Yeni konular

Geri
Yukarı