ASUS VA24EHF trace Free ekranda iz bıraktı

iTeee

Decapat
Daha fazla  
Monitör
ASUS VA24EHF
Monitörün trace Free için en iyi ayarı bulmaya çalışıyordum. Ufotest in ghost testini yaptım a. Ma işimi halletikten sonra çıktım ve ana ekranda ekte buraktığım UFO'ların altındaki beyaz noktalar monitör üzerinde iz bıraktı nokta nokta. Bu bir sorun mu? Pixellerin bozulma ihtimali var mı? (şu an bir sorun yok yavaş yavaş tekrar kayboldu) tracker Free ayarını 20 falan yapıp test etmiştim. Acaba onun yüzünden mi iz bıraktı? (en iyi değeri 80 olarak buldum. Varsayılanı 60 Ti ama UFO'ların arkasında siyah bir gölge bırakıyordu.)

1697708403386.png

Tracker Free'den olabilir,
Hocam ben de bu monitör'ü almak istiyorum fakat karanlık ortamda arkadan ekran parlamasını bilmiyorum, bununla ilgili siyah ortamda fotoğraf atma durumun var mı bir de bu ekran ile ilgili fikirlerin nedir ?

Hocam ben de bu monitör'ü almak istiyorum fakat karanlık ortamda arkadan ekran parlamasını bilmiyorum, bununla ilgili siyah ortamda fotoğraf atma durumun var mı bir de bu ekran ile ilgili fikirlerin nedir ?
Hocam o şansa bağlı demek istediğini biliyorum bende de var arkada ışık süzmesi ama aşırı az en alt köşeye yakın ama hiç rahatsız etmiyor az olduğu için.

Hocam o şansa bağlı demek istediğini biliyorum bende de var arkada ışık süzmesi ama aşırı az en alt köşeye yakın ama hiç rahatsız etmiyor az olduğu için.

Sadece ekran siyah olduğunda belli oluyor o da. Eğer almayı düşünüyorsan ben gayet memnunum hiçbir sorun da yaşamadım.

Hocam ben de bu monitör'ü almak istiyorum fakat karanlık ortamda arkadan ekran parlamasını bilmiyorum, bununla ilgili siyah ortamda fotoğraf atma durumun var mı bir de bu ekran ile ilgili fikirlerin nedir?

Akşam atacağım fotoğraf unutmazsam.

Sadece ekran siyah olduğunda belli oluyor o da. Eğer almayı düşünüyorsan ben gayet memnunum hiçbir sorun da yaşamadım.

Akşam atacağım fotoğraf unutmazsam.
Hocam memnun olmanıza sevindim.
Kodlama için alacağım, eskiden hp x24ih almıştım, kodlama ekranı arka planı siyah oluyor bu monitörde açınca sarımsı görünüyordu o yüzden gözlerim aşırı yoruluyordu.

Bu monitörde de aynı sorunu yaşamamak istiyorum, bir de yeni olduğu için yorum sayısı da az sizden gelenlere göre karar vereceğim.

Hocam memnun olmanıza sevindim.
Kodlama için alacağım, eskiden HP X24ih almıştım, kodlama ekranı arka planı siyah oluyor bu monitörde açınca sarımsı görünüyordu o yüzden gözlerim aşırı yoruluyordu.

Bu monitörde de aynı sorunu yaşamamak istiyorum, bir de yeni olduğu için yorum sayısı da az sizden gelenlere göre karar vereceğim.

Hocam eğer bütçeniz var ise OLED bir ekran bakın.

Hocam eğer bütçeniz var ise OLED bir ekran bakın.
OLED daha mantıklı gibi sizin için

Hocam OLED'ler çok pahalı, bu model de dediğim sorunlar yoksa alabilirim olmazsa BenQ marka alabilirim çünkü uzun süre bilgisayar başındayım göz yormaması biraz önemli.

Hocam dediğim gibi bu sorunlar şansa bağlı bende yok ama alırsan sende çıkabilir fabrika hatası oluyor çünkü, eğer çıkar ise iade edersin. Ya da gidip görüp deneyip kendin al Vatan veya Teknosa gibi veya bildiğin bir elektrik şubesinden.

Hocam dediğim gibi bu sorunlar şansa bağlı bende yok ama alırsan sende çıkabilir fabrika hatası oluyor çünkü, eğer çıkar ise iade edersin. Ya da gidip görüp deneyip kendin al Vatan veya Teknosa gibi veya bildiğin bir elektrik şubesinden.
Hocam yeni bir ürün diye fazla bir yerde yok, dediğin olsa daha güzel olurdu.
Eksik veya sorunlu gördüğün bir yer var mı
Karanlık durumlar için örnek resim atma durumun var mı ?

Yeni konular

Geri
Yukarı