ASUS VG248KG ekrana bastırıldıktan sonra gitmeyen izler oluştu

Raven700

Femtopat
Daha fazla  
Monitör
ASUS VG248KG
Oyunda sinirlenince monitöre yumruk atacak oldum ama kendimi tutup sadece elimi yumruk şeklinde ekrana bastırdım. Bu şekilde izler çıktı çözümü nedir, evde yapabileceğim bir şey var mı?

IMG_20240319_034515.jpg

Panele elini bastıracak kadar neye sinirlenmiş olabilirsin acaba LED'leri patlattıysan veya hasar verdiysen geçmiş olsun tamir parası geliyor.

Panele elini bastıracak kadar neye sinirlenmiş olabilirsin acaba LED'leri patlattıysan veya hasar verdiysen geçmiş olsun tamir parası geliyor.

CS oynarken ben ben değilim 😔

Her rengi gösteriyor şu an. Patlamış olsa göstermezdi diye düşünüyorum. Hasar vermişim galiba.

CS oynarken ben ben değilim 😔

Her rengi gösteriyor şu an. Patlamış olsa göstermezdi diye düşünüyorum. Hasar vermişim galiba.
E tamam işte işini yapmasını engellemişsin pikselin geçmiş olsun.

Panel değişecek garantiye ver bir ücret çıkartsınlar kullanıcı hatası olduğu için VA kavisli panellerin fiyatını bilmiyorum o yüzden bir şey demeyeceğim.

Panel değişecek garantiye ver bir ücret çıkartsınlar kullanıcı hatası olduğu için VA kavisli panellerin fiyatını bilmiyorum o yüzden bir şey demeyeceğim.
siyah ekranda belli oluyor sadece o yüzden biraz böyle kullanacağım. bir kaç ay sonra veririm büyük ihtimalle.

siz siz olun bişeylere vurmayın bu ikinci monitör vakası oldu bende.

Geri
Yukarı