ASUS VG248QG vs TUF Gaming VG249Q1R

Hangi tarz oyunlar oynuyorsunuz? Eğer çok fazla rekabetçi ise VG248QG , film - dizi , hikayeli oyunlar ve ara sıra da rekabetçi derseniz VG249Q1R. Fakat ben Asus TUF serisi bir monitör almazdım. Onun yerine 24G2U veya şu monitör daha iyi olabilirdi.

Hangi tarz oyunlar oynuyorsunuz? Eğer çok fazla rekabetçi ise VG248QG , film - dizi , hikayeli oyunlar ve ara sıra da rekabetçi derseniz VG249Q1R. Fakat ben Asus TUF serisi bir monitör almazdım. Onun yerine 24G2U veya şu monitör daha iyi olabilirdi.
Rekabetçi oyunlar oynuyorum çoğu zaman. Ve ikisi arasında seçim yapmak istiyorum her ne kadar OC'li olsada 165Hz beni daha çok cezbediyor.

Ne önerirsiniz bütçeme göre?

Alternatif olarak bunları bırakabilirim. Daha önce 2 kere ASUS monitör kullandım garantileri bitince elimde patladı. TUF serisi de son yıllarda güven vermeyince biliyorsun. İş monitöre gelince AOC bayağı sağlam ürünler üretiyor ve profesyonel stüdyolarda Viewsonic ile en popüler markalardan birisi.

165Hz alacak olsaydım TUF modelini alırdım ama belki uzun yıllar götürür, riske değer gibi.

İlki hakkında yorum yapamam ama 2.yi kullanıyorum. Gayet memnunum tavsiye ederim.

TUF Gaming VG249Q1R al bende de var gayet müthiş.

Arkadaşlar VG248QG indirime girmiş. İkisinin de fiyatı aynı VG249Q1R. Şu an hangisini tavsiye edersiniz ikisinden birini alacağım.

Hocalarım konuyu hortlatacağım ama sizde monitör hala duruyor mu ya da sıkıntı çıktımı aldıktan sonra.

Yeni konular

Geri
Yukarı