ASUS VG249Q görüntüsü bozuluyor

DonVitoCarleone

Hectopat
Daha fazla  
ASUS VG249Q kullanıyorum Knight Online gibi oyunlarda herhangi bir sıkıntı çekmiyorum. Mesela LoL'de de sıkıntı çekmiyorum ama az önce BF5'e girdim ekran başlarda gene pırpır yaptı görüntü git gel oldu ben de kapattım oyunu sonra Forza Horizon 4'e girdim ekranın sol altından ya bir çizgi ya da saniyelik yeşil kareler çıkıp kayboluyor ama 1 saniyeliğine çok kısa sürekli git gel oluyor. Problem canımı çok sıktı ekran bazı oyunlarda sürekli git gel yapıyor bazı oyunlarda da saniyelik ya çizgi ya küçük kareler çıkıp kayboluyor saniyede ama. Tekrarlama sıklıkları 1-3 dakika arasında git gel ise sürekli oldu BF5'te.

ASUS VG249Q kullanıyorum Knight Online gibi oyunlarda herhangi bir sıkıntı çekmiyorum. Mesela LoL'de de sıkıntı çekmiyorum ama az önce BF5'e girdim ekran başlarda gene pırpır yaptı görüntü git gel oldu ben de kapattım oyunu sonra Forza Horizon 4'e girdim ekranın sol altından ya bir çizgi ya da saniyelik yeşil kareler çıkıp kayboluyor ama 1 saniyeliğine çok kısa sürekli git gel oluyor. Problem canımı çok sıktı ekran bazı oyunlarda sürekli git gel yapıyor bazı oyunlarda da saniyelik ya çizgi ya küçük kareler çıkıp kayboluyor saniyede ama. Tekrarlama sıklıkları 1-3 dakika arasında git gel ise sürekli oldu
Ekran kartınızdan kaynaklı olabilir çünkü bf ve forza sistemi yüke sokan oyunlar.

öncelikle başka bir ekran kartında deneyin kablonuzu değiştirin sorun devam ederse garantiye başvurun video kaydı alın problem devam ederse

Yeni konular

Geri
Yukarı