ASUS VG24VQ alınır mı?

Aynı şekilde bir monitör arıyorum fakat curved tercih etmem

Ben
MSI 23.8 G241 modelini düşündüm ama e-spor monitörlerinde olan o pivot ayaklardan istiyorum öyle uygun fiyatlı bir adet bulamadım

Güzel monitör ama ben 2 kere değişim yaptım 2'sinde de birinde sağ köşe birinde sol köşede olmak üzere ölü piksel benzeri lekelenme çıktı ama ölü piksel değildi. Kronik sorunlu bir panel olduğunu düşünüyorum tekrar da satın almadım. Vatan'da stoklarda görünmüyor gönderdiğiniz linkte. Vatan'dan görerek alma şansınız olursa tercih edilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha güzel bir tercih gibi duruyor. Aynı paneli kullanan ASUS TUF VG249Q modelini satın aldım ben de. Henüz elime ulaşmadı ama.

Daha güzel bir tercih gibi duruyor. Aynı paneli kullanan ASUS TUF VG249Q modelini satın aldım ben de. Henüz elime ulaşmadı ama.

En başta onu almayı düşünmüştüm ama rekabetçi oyunlar oynayacağım için Curved bakmadım ama emin değilim farklılıklar bazen güzel de olabiliyor

En başta onu almayı düşünmüştüm ama rekabetçi oyunlar oynayacağım için Curved bakmadım ama emin değilim farklılıklar bazen güzel de olabiliyor
VG24VQ modeli curved olan sizin konu başlığında sorduğunuz ürün. Benim şuan aldığım VG249Q modeli flat. Curved ayrı bir güzel ama cidden.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…