ASUS, VG24vq Display Port görüntü gelmiyor

eakn59

Hectopat
Merhaba, monitör elime yeni ulaştı ve hemen içinden çıkan Display Port kablosunu bağladım fakat görüntü alamadım. HDMI ile sorun yok ama Display Port ile görüntü alamıyorum ne yapmalıyım? 2 adet Display Port kablom mevcut. Yedek almıştım zamanında.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı monitörü kullanıyorum kronik bir sorun değil. Hasar almış olabilir. Farklı kablolarla ve faklı cihazlarla görüntü almayı deneyin olmadı iade veya değişim talep edin

DP kablosunu tam taktığına emin misin? Benim başıma ilk DP kablosu kullandığımda gelmişti de.

Merhaba, monitör elime yeni ulaştı ve hemen içinden çıkan Display Port kablosunu bağladım fakat görüntü alamadım. HDMI ile sorun yok ama Display Port ile görüntü alamıyorum ne yapmalıyım? 2 adet Display Port kablom mevcut. Yedek almıştım zamanında.
DP kablosu iyice yerine oturuyor mu? Oturduğunda "çıt" diye bir ses gelmesi lazım.
Ekran kartına da tam takmanız lazım, ekran kartının hdmi girişinin yanındaki DP girişine takın, takarken PC kapalı olsun.

Kabloyu çıkarıp tekrar taktım ve oldu. Anlamadım ama tuhaf şuan 60Hz üstünü alamıyorum yine bir şeyler karıştırdım sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı