ASUS VG24VQ ghosting sorunu var mıdır?

Takıntı yapmak için sürekli ona odaklanmam gerek, daha önce hiç ghosting ile karşılaşmadığımdan yorum yapmakta istemiyorum. Genel anlamda hoşuma giden monitör .

aoc 24g2u curved olmadığı için içime sinmedi ayrıca teknoloji bakımından vg24vq daha zengin duruyor.
Hocam birde şu açıdan bakın curved modeller 23.6 inç olurken ips modeller 23.8 oluyor 24e daha yakın bence çok fazla takıntınız yoksa eğer ıps almak en doğrusu sizin için söylüyorum hani anlamayın ki modeli kötülüyorum kullandığım bir model fiyatına göre iyi ama sizin açınızdan bakınca ıps yolunda ilerlerdim ben renk olarak sizi tatmin etmicektir emin olun 250cd parlaklık değeri yeterli olur bence hocam ıps monitörlerde fazlası göz yorabilir diye düşünüyorum aoc bu modelde çok başarılı olmuş tabi sizin kararınız.

Hocam birde şu açıdan bakın curved modeller 23.6 inç olurken ips modeller 23.8 oluyor 24e daha yakın bence çok fazla takıntınız yoksa eğer ıps almak en doğrusu sizin için söylüyorum hani anlamayın ki modeli kötülüyorum kullandığım bir model fiyatına göre iyi ama sizin açınızdan bakınca ıps yolunda ilerlerdim ben renk olarak sizi tatmin etmicektir emin olun 250cd parlaklık değeri yeterli olur bence hocam ıps monitörlerde fazlası göz yorabilir diye düşünüyorum aoc bu modelde çok başarılı olmuş tabi sizin kararınız.
Görüşleriniz çok önemli, sonuçta vg24vq kullanıyorsunuz o yüzden sizin dediklerinizi olumlu yönde düşüneceğim. Birde bilgim yok ama gigabyte 2060 oc ekran kartım var, aoc da asusta olan özellikler var mı ? Adaptive-Sync aocta yok, ne işe yarar bilmiyorum ama yok :D

Karşılaştırma:

Görüşleriniz çok önemli, sonuçta vg24vq kullanıyorsunuz o yüzden sizin dediklerinizi olumlu yönde düşüneceğim. Birde bilgim yok ama gigabyte 2060 oc ekran kartım var, aoc da asusta olan özellikler var mı ? Adaptive-Sync aocta yok, ne işe yarar bilmiyorum ama yok :D

Karşılaştırma:
Hocam Freesync destekli tüm monitörlerde g-sync yani adaptative sync olarak çalışacaktır.Ondan şüpheniz olmasın.

Ben de bu 2 mönitor arasında kaldım ne tavsiye edersiniz asus vg24vq asus vg248qg
Hocam renklere önem vermicekseniz 0.5ms olanını ama azda olsun renkli olsun derseniz va ama şunuda belirteyim iki seçenek arasında gerçekten profesyonel değilseniz va alın tn hızına gerçekten yakın performansı var renk olarakda doyurur hocam hz olarak 144 ile 165 arasında fark göremeyenler var görenler var tamamen sana bağlı hocam ikiside iyidir.

Geri
Yukarı