ASUS VG259QM çerçevesi ısınıyor

LeFeyn

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim monitörü yeni aldım ve fark ettim ki alt çerçevenin sol tarafı ısınıyor. Acaba bu durum normal midir? Aynı monitörü kullanan arkadaşlar varsa onlarda da durum aynı mı acaba? Resimde ki kırmızı alan ısınıyor.

Dosya Ekleri

• Monitör.jpeg
    Monitör.jpeg
    87,8 KB · Görüntüleme: 198
Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar ben msi mag271c kullanıcısıydım arkadaşıma satıp. Asus vg259qm satın aldım yakında elime ulaşacak. Sizce monitör nasıl? va panelden ips panele geçeceğim. Gtx1070 i7 7700 sistemin ana bileşenleri. Tabi ps5 çıkınca genelde ps5de kullanacağım asus vg259qm monitörü.
Gayet güzel bir monitör. İçiniz rahat olsun. Tek eksi yönü alt çerçevede ısınma var. O da sanırım bir sorun teşkil etmiyor. Şimdiden hayırlı olsun, güle güle kullanın. (Elinize geçince çerçevede ki ısınma sizde de var mı bilgilendirirseniz çok memnun olurum.)

@LeFeyn Hocam monitör bugün geldi 1-2 saattir deniyorum. 27'' curve monitörden 24.5'' düz monitöre geçince biraz garipsedim. Bilgisayar üzerinden fifa oynuyorum. Futbolcularda bazen titreme oluyor çözemedim hala böyle olursa iade edebilirim. Bir öneriniz var mı bu konuyla alakalı?

@LeFeyn Hocam monitör bugün geldi 1-2 saattir deniyorum. 27'' curve monitörden 24.5'' düz monitöre geçince biraz garipsedim. Bilgisayar üzerinden fifa oynuyorum. Futbolcularda bazen titreme oluyor çözemedim hala böyle olursa iade edebilirim. Bir öneriniz var mı bu konuyla alakalı?
Bilemiyorum hocam. Ben yoğun olarak Rainbow Six Siege, Bannerlord, AC Odysses's, Satisfactory vs oynuyorum ve herhangi bir titreme vs dikkatimi çekmedi. Monitörü kaç Hz'de kullanıyorsunuz?

Çözdüm hocam Fifa 20 için 144hz üzeri ufaktan titreme yaratıyor. Diğer oyunlarda 280hz kullandım sorun yaşamadım. Şu anlık sıkıntı yok ömürlük monitör diyebiliriz. Monitörün arkasındaki usb girişini kullandınız mı kapakçık ile kapalı olan?

Çözdüm hocam Fifa 20 için 144hz üzeri ufaktan titreme yaratıyor. Diğer oyunlarda 280hz kullandım sorun yaşamadım. Şu anlık sıkıntı yok ömürlük monitör diyebiliriz. Monitörün arkasındaki usb girişini kullandınız mı kapakçık ile kapalı olan?
Hayır daha kullanmadım ancak mouse'un şarj kablosunu takmayı düşünüyorum. Peki sizde de alt çerçevede ısınma var mı?

Orası teknik servis için ayrılmış USB girişi, kullanım kılavuzunda öyle yazıyor. Monitörde kullanıcı için ayrılmış bir USB girişi bulunmuyor. Şahsen denemedim ama denediğinizde çalışmayabilir bile o USB.

Hayır daha kullanmadım ancak mouse'un şarj kablosunu takmayı düşünüyorum. Peki sizde de alt çerçevede ısınma var mı?
Evet sol altta ısınma var. @deMarc teşekkürler hocam. Öyle olduğunu bilmiyorum ama joystick vs şarj edebilir miyim diye düşündüm sadece. Bir de ekranın ortasında bir şişkinlik var gibi geliyor sizde de var mı bu görüntü hissiyatı? Yoksa curveden geçtiğim için halis mi görüyorum :D

Bir de ekranın ortasında bir şişkinlik var gibi geliyor sizde de var mı bu görüntü hissiyatı? Yoksa curveden geçtiğim için halis mi görüyorum :D

Curved'den geçtiğiniz için olabilir bende öyle bir şey yok valla 😄 Masaüstü arkaplanınızla da alakalı olabilir duvar kağıdını değiştirmeyi deneyin isterseniz.

Evet sol altta ısınma var. @deMarc teşekkürler hocam. Öyle olduğunu bilmiyorum ama joystick vs şarj edebilir miyim diye düşündüm sadece. Bir de ekranın ortasında bir şişkinlik var gibi geliyor sizde de var mı bu görüntü hissiyatı? Yoksa curveden geçtiğim için halis mi görüyorum :D
Muhtemelen curved bir monitörden geçtiğiniz için öyle görünüyordur. Ben daha önce de düz monitör kullandığım için çok farklı gelmedi. Ayrıca arkadaşlar şu kampanyaya katılarak ücret ödemesi alabilirsiniz.

Buradan 235 lira geri ödeme veriyor.

Buradan da 15 dolar nakit veya 20 dolarlık oyun kodu veriyor.

Ben alttakine katılamadım. Seri numarasıyla ilgili bir hata veriyor. Yukarıdakinden de haber bekliyorum.

Muhtemelen curved bir monitörden geçtiğiniz için öyle görünüyordur. Ben daha önce de düz monitör kullandığım için çok farklı gelmedi. Ayrıca arkadaşlar şu kampanyaya katılarak ücret ödemesi alabilirsiniz.

Buradan 235 lira geri ödeme veriyor.

Buradan da 15 dolar nakit veya 20 dolarlık oyun kodu veriyor.

Ben alttakine katılamadım. Seri numarasıyla ilgili bir hata veriyor. Yukarıdakinden de haber bekliyorum.
O alltakine vereceğiniz seri numarası monitörde yazan olmalı, ben faturada yazanı denediğimde olmamıştı.

Yeni konular

Geri
Yukarı