ASUS VG259QM HDR ölü piksel

Sakın değişim istiyorum demeyin. Renkleri hoşuma gitmedi vs. tarzı sebeplerle beğenmediğinizi belirtip direk iade isteyin. Ölü piksel var, değişim istiyorum derseniz otomatik olarak servise yollarlar ve uğraşıp durursunuz. İade edip paranızı alıp yenisini alın.

Satın aldığınız siteyle iletişime geçip iade talebi oluşturun. Nereden almıştınız? Ben MediaMarkt internet sitesi üzerinden almıştım. 15 gün kolay iade talebi ile ürünü aldıktan 1 gün sonra kutusuyla ve içinden ne çıktıysa olduğu gibi iadeye gönderdim kabul edildi.

Ambalajlardan sorun olmayacaktır ürünü tekrar sarıp hafif bir bant atıp kutuya koyarsınız sorun olmaz ama kutudaki deformasyon çok büyükse sorun olabilir fakat ufak, önemsenmeyecek bir yerde ise sorun çıkaracaklarını düşünmüyorum.
HepsiBurada Dan aldım. Deformasyon pek yok ya bugün iade talebi vericem bakalım. Teşekkürler.
Sakın değişim istiyorum demeyin. Renkleri hoşuma gitmedi vs. tarzı sebeplerle beğenmediğinizi belirtip direk iade isteyin. Ölü piksel var, değişim istiyorum derseniz otomatik olarak servise yollarlar ve uğraşıp durursunuz. İade edip paranızı alıp yenisini alın.
Öyle yapıcam artık teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı