ASUS VG259QM monitördeki ELMB ve OneDrive özellikleri

Daha fazla  
Arkadaşlar selam,

ASUS'un VG259QM monitörüne sahibim, sadece CS:GO oynuyorum ve monitör de ELMB, OneDrive, shadowboost, gibi özellikler var. İnternetten ne anlama geldiklerini araştırdım ancak bu ayarlar CS için nasıl en iyi hale getirilir, bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim,

Son düzenleyen: Moderatör:
OneDrive değil OverDrive'dır o :D. Shadowboost karanlık yerleri daha iyi görmek için iyidir açabilirsiniz. OverDrive kapalı olmasın ama en düşük ayarda kalsın muhtemelen en iyisi o şekilde olacaktır. Şu siteden deneyerek farkı anlayabilirsin : UFO Test: Ghosting.

UFO'ların arkalarında bıraktığı ize odaklan. O iz ne kadar az olursa o kadar iyi olacaktır.

OneDrive değil OverDrive'dır o :D. Shadowboost karanlık yerleri daha iyi görmek için iyidir açabilirsiniz. OverDrive kapalı olmasın ama en düşük ayarda kalsın muhtemelen en iyisi o şekilde olacaktır. Şu siteden deneyerek farkı anlayabilirsin: UFO Test: Ghosting.

Ufo'ların arkalarında bıraktığı ize odaklan. O iz ne kadar az olursa o kadar iyi olacaktır.

Hahah :D doğru hocam OverDrive'dır, teşekkür ederim bilgiler için. ELMB açılmalı mı sence CS için.

Hahah :D doğru hocam OverDrive'dır, teşekkür ederim bilgiler için. ELMB açılmalı mı sence CS için.
ELMB bildiğim kadarıyla hareket bulanıklığını azaltıyor. Bunu yaparken input lag etkisi yapıyor mu bilmiyorum. Bakmak lazım. Çok da önemli değil. Şimdilik açmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı