ASUS VG259QM O.C ile 280Hz ne kadar sağlıklı?

Bu videodan farkın ne kadar büyük olduğunu anlayabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Haklı olabilirsin, ama denemek lazım 240hz ve 360hz'i.

Bu monitörü ben de kullanıyorum 280Hz alabiliyor muyuz emin değilim. Bir de PUBG gibi FPS oyunlarında gecikmeyi azaltmak için ne yapmak lazım. Yarış modunda kullanıyorum. En az gecikme orada. ELMB kapalı kullanıyordum. OverDrive 40-60 arası kullandım. Sonra ELMB açtım. Adaptive -Sync kapalı. Sizce nasıl kullanılmalı? Ayrıca içinden çıkan Display Port kablosu yeterli mi yoksa daha kaliteli bir kablo mu alınmalı?

Bu monitörü ben de kullanıyorum 280Hz alabiliyor muyuz emin değilim. Bir de PUBG gibi FPS oyunlarında gecikmeyi azaltmak için ne yapmak lazım. Yarış modunda kullanıyorum. En az gecikme orada. ELMB kapalı kullanıyordum. OverDrive 40-60 arası kullandım. Sonra ELMB açtım. Adaptive -Sync kapalı. Sizce nasıl kullanılmalı? Ayrıca içinden çıkan Display Port kablosu yeterli mi yoksa daha kaliteli bir kablo mu alınmalı?
(Response Time kısmına bakın.)

(Response time kısmına bakın.)

Hocam ben bu siteden kalibrasyon için profil bile indirmiştim. Ama ekstra ayar yapmaya gerek var mı gecikmeyi azaltmak için?

(Response time kısmına bakın.)

Hocam o foruma da daha önce bakmıştım. Gizli bir ayar var diyor ve od 120 yapılabiliyor. Peki bunun nasıl bir etkisi oluyor? İngilizce olduğu için pek anlayamadım.

Nasıl yapıldığın bilmiyorum. İngilizcem de iyi değil ama translate yardımı ile bakacağım. Siz kullanıyor musunuz? Memnun musunuz hocam?
Yok hocam kullanmıyorum. Daha iyi ayar var mı diye sorunca baktım sadece.
Nasıl yapıldığın bilmiyorum. İngilizcem de iyi değil ama translate yardımı ile bakacağım. Siz kullanıyor musunuz? Memnun musunuz hocam?
Hocam ben de pek anlamadım çok da gerek yok gibi.

Hocam o foruma da daha önce bakmıştım. Gizli bir ayar var diyor ve od 120 yapılabiliyor. Peki bunun nasıl bir etkisi oluyor? İngilizce olduğu için pek anlayamadım.
OD 120'de tepkime kötüleşiyor, 60 en iyi ayar.
İçinden DP 1.2 çıkıyor bu sizin için yeterli.
ELMB, Adaptive Sync, HDR vb. özellikler kapalı kullanın.

Ayrıca bu mesajı tüm konulara atmanın faydası olmaz. Konu açmanız daha çok dikkat çekecektir.

Geri
Yukarı