ASUS VG259QR monitör alınır mı?

165 ile 144'ün farkı yok ayrıca bu bütçede G-Sync monitör bulamazsınız bunları göze alarak alabileceğiniz en F/P monitör attığım model.
TUF modelleri ASUS'un yüz karası çoğu modeli IPS panel olmasına rağmen Zowie'nin monitörlerinden bile kötü renk gamutuna sahip ( oyuncular için olan TN panellerden bahsediyorum.) Tamamen ASUS diye milletin aldığı parasının yarısını anca hak eden ürünler ( pahalı olan modeller dışında tabii.)

Bilgi ve monitör için teşekkür ederim.

165 ile 144'ün farkı yok ayrıca bu bütçede G-Sync monitör bulamazsınız bunları göze alarak alabileceğiniz en F/P monitör attığım model.
TUF modelleri ASUS'un yüz karası çoğu modeli IPS panel olmasına rağmen Zowie'nin monitörlerinden bile kötü renk gamutuna sahip ( oyuncular için olan TN panellerden bahsediyorum.) Tamamen ASUS diye milletin aldığı parasının yarısını anca hak eden ürünler ( pahalı olan modeller dışında tabii.)

Hocam bu monitörü çok öneren gördüm bu kadar önerilmesinin sebebi nedir?

Hocam bu monitörü çok öneren gördüm bu kadar önerilmesinin sebebi nedir?

Bu fiyattaki neredeyse her monitörden daha iyi renklere sahip panelinde sorun olma ihtimali çok düşük ( ölü pixel ışık sızması vb) ve 1ms GtG yani gerçek 1 ms bunlar zaten yetiyorda artıyor. Artı olarak LG garanti konusunda çok kaliteli bir firma.

Şimdi şöyle bir durum var; RTX 3060 için AMD FreeSync destekleyen her monitör alınabilir. Çünkü DP kablosuyla NVIDIA ekran kartında da FreeSync açılabiliyor ama ne kadar sağlıklı olduğu çoğu zaman sabit değil. Bundan emin olmak adına NVIDIA tarafından "G-Sync Compatible" sertifikası almış monitörlere yönelebilirsin. Sertifikayı bu siteden kontrol edebilirsin: NVIDIA GeForce G-SYNC Gaming Monitors

Bu fiyattaki neredeyse her monitörden daha iyi renklere sahip panelinde sorun olma ihtimali çok düşük ( ölü pixel ışık sızması vb) ve 1ms GtG yani gerçek 1 ms bunlar zaten yetiyorda artıyor. Artı olarak LG garanti konusunda çok kaliteli bir firma.

Peki hocam ViewSonic XG2405-2 modeliyle bu LG modelini karşılaştırınca oyun için hangisi daha önde görüntü ve performans olarak?

Yeni konular

Geri
Yukarı