ASUS VG259QR monitör alınır mı?

strongTURK

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. GeForce RTX3060 ekran kartı olan sistem için monitör araştırırken ASUS VG259QR modelini buldum. Sizce nasıldır, alınır mı? Linkini aşağıya bırakıyorum. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim. İyi akşamlar.

Hocam senin bütçen ne kadar ne özellikleri arıyorsun hangi oyunları oynuyorsun bunları yazarsan yardımcı olabilirim.
Ayrıca TUF modellerinden uzak dur.

İstediğim özellikler:

165Hz.
1920X1080.
1ms veya 0.5 ms.
G-Sync olması (çünkü ekran kartım NVIDIA. Ama sanırsam RTX 3060 FreeSync'de kullanılabiliyormuş.)
IPS panel.

Daha çok Valorant oynuyorum. Ama nadir olarak da Forza 4, Raft, Minecraft, CS:GO gibi oyunlar da oynuyorum. Ama Valorant'a göre monitör daha çok işimi görür.

TUF monitörlerden uzak durmamın sebebi nedir? Öğrenebilir miyim?

İstediğim özellikler:

165Hz.
1920X1080.
1ms veya 0.5 ms.
G-Sync olması (çünkü ekran kartım NVIDIA. Ama sanırsam RTX 3060 FreeSync'de kullanılabiliyormuş.)
IPS panel.

Daha çok Valorant oynuyorum. Ama nadir olarak da Forza 4, Raft, Minecraft, CS:GO gibi oyunlar da oynuyorum. Ama Valorant'a göre monitör daha çok işimi görür.

TUF monitörlerden uzak durmamın sebebi nedir? Öğrenebilir miyim?

165 ile 144'ün farkı yok ayrıca bu bütçede G-SYNC monitör bulamazsınız bunları göze alarak alabileceğiniz en F/P monitör attığım model.
TUF modelleri ASUS'un yüz karası çoğu modeli IPS panel olmasına rağmen Zowie'nin monitörlerinden bile kötü renk gamutuna sahip ( oyuncular için olan TN panellerden bahsediyorum.) Tamamen ASUS diye milletin aldığı parasının yarısını anca hak eden ürünler ( pahalı olan modeller dışında tabii.)

Yeni konular

Geri
Yukarı