ASUS VG259QR satıp başka monitöre geçmek mantıklı mı?

• Konuyu başlatan CBum
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 518
Bütçe
2000
@LaMorte Ghosting problemi oluyor mu bu modelde? VA olduğu için biraz korkuyorum şahsen.

@LaMorte Ghosting problemi oluyor mu bu modelde? VA olduğu için biraz korkuyorum şahsen.
Kusursuz değil fakat alternatiflerinden iyi. Her şekilde VG259QR'dan iyidir.
Bu monitör 1msde kullanınca yani MPRT response time Ultra'ya çektiğinizde sıkıntılar çıkıyormuş iz bıraktığına dair doğru mu?
En yüksek seçenek en iyi performansı verecek diye bir kaide yok. Fast ya da Super Fast daha iyi olabilir, belki de Ultra en iyisi.
Hepsini farklı bir şekilde UFO testinde test ettikten sonra en temiz sonuca ulaşırsınız. Diğer bir seçenek olarak da internette bir kullanıcı bilgi bıraktıysa onunkini kullanın.

@LaMorte ghosting problemi oluyor mu bu modelde? VA olduğu için biraz korkuyorum şahsen.

Kusursuz değil fakat alternatiflerinden iyi. Her şekilde VG259QR'dan iyidir.

En yüksek seçenek en iyi performansı verecek diye bir kaide yok. Fast'ya da super Fast daha iyi olabilir, belki de Ultra en iyisi.
Hepsini farklı bir şekilde ufo testinde test ettikten sonra en temiz sonuca ulaşırsınız. Diğer bir seçenek olarak da internette bir kullanıcı bilgi bıraktıysa onunkini kullanın.

En iyi ayarda sıkıntı çıkarıyorsa o zaman o monitörde sıkıntı oluyor anlamına gelmiyor mu zaten monitörün verdiği özelliklerde kullanamıyorsa sıkıntı o zaman.

En iyi ayarda sıkıntı çıkarıyorsa o zaman o monitörde sıkıntı oluyor anlamına gelmiyor mu zaten monitörün verdiği özelliklerde kullanamıyorsa sıkıntı o zaman.
Hayır, ne alaka? Overclock yaparken en yüksek frekanslar hep en iyi değeri vermediği gibi OverDrive'da da böyle bir şey yok. Piyasada gördüğün neredeyse tüm modeller bu şekilde.

Geri
Yukarı