ASUS VG279Q Monitörün Renkleri Çok Kötü

• Konuyu başlatan Silinen üye 94679
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 35
  • Görüntüleme 7B
Ayarları neden illa özelden paylaşıyorsunuz anlayabilmiş değilim? Burada paylaşsanız da herkes yararlansa keşke. Bana da lazım ayarlar bu arada.

Aslında oyunlarda bir sorunum yok fakat slayt okuyup rapor hazırlamam gerektiği zaman yazılar bir garip bulanık gibi geliyor. Uzun saatler bir şey okuyorum.Onu çözmem lazım

Aslında oyunlarda bir sorunum yok fakat slayt okuyup rapor hazırlamam gerektiği zaman yazılar bir garip bulanık gibi geliyor. Uzun saatler bir şey okuyorum.Onu çözmem lazım
fps mode al parlaklık kıs bi netliği kendine göre ayarla bi nebze rahatlatır diye düşünüyorum. bu arada pubg oynuyormusun , 24 kullanmadım ama sanki büyük gibi geliyor bana

Mavi ışık filtresi aktif olduktan sonra bazı ayarların yapılamaması saçma olmuş. Uzun süreler çalıştığım için baya ihtiyaç duyuyorum mavi filtreye. Bf5 oynuyorum benim için güzel geliyor. Pubg için odaklanması belki zor oluyor olabilir büyük monitörde fakat uzun zamandır pubg oynamıyorum .

Mavi ışık filtresi aktif olduktan sonra bazı ayarların yapılamaması saçma olmuş. Uzun süreler çalıştığım için baya ihtiyaç duyuyorum mavi filtreye. Bf5 oynuyorum benim için güzel geliyor. Pubg için odaklanması belki zor oluyor olabilir büyük monitörde fakat uzun zamandır pubg oynamıyorum .
çok farklı bir performans var bu monitörde cidden , ıps olması da buna etken bazen canlı renk dezavantaj yaratıyor

VG279Q IPS bir monitör renkleride Tn panellere göre çok daha iyi senin aldığında belki problem vardır. Diğer türlü bu modelin paneli ve renkleri gayet iyi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı