ASUS VG27vq Display Port kırıldı

Samet006

Kilopat
Display Port kablosu ekran kartından çekerken kırıldı. Birazi ekran kartı içinde kaldı. Ne yapacagim?

Dosya Ekleri

• 1593601003333..jpg
    1593601003333..jpg
    747 KB · Görüntüleme: 134
Son düzenleyen: Moderatör:
Geçmiş olsun servise gönderme gibi durumunuz yoksa elektriği kompile eksin statik elektrik falan da boşaltıp cımbız yardımıyla çıkarmayı deneyebilirsiniz. Yani sadece fikir yürütüyorum yardımcı olması açısından.

Geçmiş olsun servise gönderme gibi durumunuz yoksa elektriği kompile eksin statik elektrik falan da boşaltıp cımbız yardımıyla çıkarmayı deneyebilirsiniz. Yani sadece fikir yürütüyorum yardımcı olması açısından.
Yandaki HDMI ciksini denedim çalışıyor ekran kartı hala ama o küçük bı parça kaldı DP girişinde

Monitörü zaten garantiye gönderecektim bir sorundan dolayı DP kablosu kırıldı şimdi göndersem ne olur acaba onlar kablo verir mi?

Verirler ama kendi kutusundan çıkan kablo olması gerekir bu durumuda belirt bu şekilde kablonun kırıldığını muhtemelen ya kabloyu değişirler ya da monitör’de bir sorun var ise komple değişim sağlarlar ama yurt dışı ASUS’a mail at.

İnce slikonlardan al azıcık çakmak ile ısıtıp yapıştır hafifçe çek gelir garanti kapmasina giriyor bu durum ASUS’a mail atmanı öneririm.

Yurt dışı ASUS hangi site oluyor bir link verirsen oradan atayım maili
Verirler ama kendi kutusundan çıkan kablo olması gerekir bu durumuda belirt bu şekilde kablonun kırıldığını muhtemelen ya kabloyu değişirler ya da monitör’de bir sorun var ise komple değişim sağlarlar ama yurt dışı ASUS’a mail at.
Normal Türkiye asusa mail atsam nolur

Yeni konular

Geri
Yukarı