ASUS VG27WQ vs AOC CQ27G2U

Sistemim: Sapphire N.+ RX 5700 XT, Ryzen5 3600, 3200mhz cl16 8x2, msi b450m tomahawk max. Samsung 240 hz 4ms monitörümde abartılı bir ghosting sorunu mevcut. Müşteri hizmetleri ile herhangi bir elle tutulur sonuca ulaşamadığımız için tüketici hakem heyetine başvurduk. Monitör oyunlarda kullanılamayacak düzeyde olduğundan dolayı yeni bir monitör arayışındayım.
Asus
Aoc
Bu 2 modeli düşünüyorum. Kullanıcıları da görüşlerini paylaşırlarsa çok mutlu olurum. Önerdiğiniz başka bir model varmıdır? rx5700xt için 2k 144hz veya 165 hz uygun mudur? Ghosting sorunundan başım çok ağrıdı, az da olsa bu tarz sorunlar ile karşı karşıya mısınız?
Bazı amd ekran kartı kullanıcılarının freesync noktasında monitör ile uyuşmazlıklar yaşadığını duydum. Rx 5700xt kullanıcıları kullandıkları monitörleri paylaşırlarsa memnun olurum. Onların yaşadığı herhangi bir sorun mevcutsa benım için çok önemli.

ASUS alma cumartesi günü aldım elden aldım alırken kontrol ettim eve geldim 1 ölü piksel cıktı ardında 2 cisi cıktı 2 gün sonra 4 tane görünce geri götürdüm tavsiye etmiyorum AOC modelini almayı düşünüyorum şu anda.

Yeni konular

Geri
Yukarı