ASUS Vivobook 15 RAM Yükseltme

YusufArslan

Kilopat
Herkese selam, ASUS Vivobook 15 X512'DA-EJ957 dizüstü bilgisayarına sahibim ve stok olarak 8 GB RAM ile birlikte geliyor. Ben bunu mümkünse +8 GB RAM desteği ile 16 GB'a yükseltmek istiyorum. RAM ve SPD ekranlarının görüntülerini bırakıyorum, yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

1590582149972.png
1590582161121.png
1590582170576.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Cihazınızda 4+4 toplam 8 GB bellek var. 4 GB bellek anakarta gömülü. Değişim yapabileceğiniz sadece bir slot var. Resmi sayfada toplamda 12 GB desteğinin olduğu söylenmiş. Mevcut olan belleği çıkarıp yerine 8 GB bellek takabilirsiniz. Diğer sitelerde toplam 20 GB desteğinin olduğunu söyleyen kullanıcılar da var. 16 GB bellek takarak toplam 20 GB kullanabilirsiniz ama bu dediğimin garantisi yok. Net bilgi almak isterseniz teknik servise danışın. 8 GB DDR4 2400 MHz 1.2V SODIMM bellek alacaksınız.

asus.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Cihazınızda 4+4 toplam 8 GB bellek var. 4 GB bellek anakarta gömülü. Değişim yapabileceğiniz sadece bir slot var. Resmi sayfada toplamda 12 GB desteğinin olduğu söylenmiş. Mevcut olan belleği çıkarıp yerine 8 GB bellek takabilirsiniz. Diğer sitelerde toplam 20 GB desteğinin olduğunu söyleyen kullanıcılar da var. 16 GB bellek takarak toplam 20 GB kullanabilirsiniz ama bu dediğimin garantisi yok. Net bilgi almak isterseniz teknik servise danışın. 8 GB DDR4 2400 MHz 1.2V SODIMM bellek alacaksınız.

Eki Görüntüle 576603

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çok teşekkür ederim hocam, 20 GB desteklerse çok daha iyi olur ben bir sorayım.
Slota 16 GB taktım ve çalışıyor, maks. 12 GB yazıyordu ancak sistemim şu anda 20 GB olarak çalışıyor. Bende bir sorun olmadı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı