ASUS Vivobook 15 Wi-Fi gözükmüyor

Burak koçak

Hectopat
Herkese merhaba. ASUS Vivobook 15 satın aldı kuzenim. Windows 11 yükledim ama ne yaptıysam da Wi-Fi simgesi gözükmüyor. İnternetten driverları da yükledim bir türlü olmuyor. Yardım edebilir misiniz?

Tam model ismini verir misiniz? X5 ya da K5 ile başlar eğer Vivobook'sa cihaz. Laptopun altında yazar.

Wifi'yi sıfırlayıp tekrar kurmayı denediniz mi ?

Gelişmiş ağ ayarları > diğer ayarlar > ağ sıfırlama

Aygıt yöneticisinde bilinmeyen bir aygıt gözüküyor mu?
Evet çok fazla ağ denetliyiciside de ünlem var driverları da yükledim ama sorun çözülmedi asusu aradığımızda da rufusla kurduğunuz için olmuş olabilir diyor

Wifi'yi sıfırlayıp tekrar kurmayı denediniz mi ?

Gelişmiş ağ ayarları > diğer ayarlar > ağ sıfırlama
Evet denedim olmadı

Tavsiyem sıfırdan yeni bir Windows kurulumu yapmanız. Arıza varsa eğer cihazda en kısa sürede tespiti sizin yararınıza olacaktır. Hatta bir Linux mint ya da Ubuntu yazın flaşa. Bir de onunla çalıştırın bilgisayarı. Ağa bağlanamıyorsa modeminde bir sorun olduğu aşikar. Zaten henüz internetsiz bir şekilde bilgisayarda bir ilerleme kaydetmemişsinizdir.

Tavsiyem sıfırdan yeni bir Windows kurulumu yapmanız. Arıza varsa eğer cihazda en kısa sürede tespiti sizin yararınıza olacaktır. Hatta bir Linux mint ya da Ubuntu yazın flaşa. Bir de onunla çalıştırın bilgisayarı. Ağa bağlanamıyorsa modeminde bir sorun olduğu aşikar. Zaten henüz internetsiz bir şekilde bilgisayarda bir ilerleme kaydetmemişsinizdir

Wifi simgesi yok sıfırladım şimdi yüklenemedini bekliyorum yoksa telefonda ve diğer pclerde gözüküyor

Yeni konular

Geri
Yukarı