ASUS Vivobook 15 yüksek sıcaklık ve fan sesi

Ben şikayetvar.com'a yazdım şikayetimi. Ayrıca siteye sözleşmedeki maddeyi de yazdım 14 gün içerisinde gerekçe belirtmeksizin iade hakkının olduğunu. Hâlâ yokuşa sürerler ise Thh'ye başvuru yapacağım.

Freedos olsa bile almak zorundalar veya öyle uzatıyorlarsa içindeki işletim sistemi silipte yollasaydın keşke. THH başvuracağını söyle ve bir daha almam sizden gibi yalanlar söyle.

Sitedeki konuşmamda kontrol için servise gönderdiklerini söylüyorlar ama ben servis formu ile cihazın bana gönderilmesini istedim iade kabul etmezlerse diye. Thh'ye başvuracağımı söyledim o yüzden servis formunu falan istiyorum dedim. Şikayetvar.com'dan bir cevap yok.

hocam benım 14 gün doldu malesef artık ya garantiye yollacağım ama asus bana dediki eğer 6 ay içinde bir hata varsa donanımsal olarak ücret iadesi yapmak zorunda satıcı dedi biz rapor yolluyoruz dedi

Isınma veya fanın yüksek sesli çalışması donanımsal bir sorun olarak kabul edilmez diye düşünüyorum.

ısınma çok mu hiisediliyor yoksa çünkü fan çok hızlı çalışıyorsa ısınma olmaması lazım benim fanımda çok çalışıyor google da bile fan açıyor ve sesli acayip rahatsız ediyor ne yapcaz bilmiyorum belki yazılımdan kaynaklı olabilir

Cihazın soğutma sistemi çok farklı. Fan direkt olarak soğutma bloğuna değmiyor. Isınma max 75 derece oluyor fakat fanın soğutması için çok hızlı dönmesi lazım. Resimde ekledim fan sistemini. Çok tuhaf bir soğutma sistemi var.

Dosya Ekleri

• fan.png
    fan.png
    296,8 KB · Görüntüleme: 51

Yeni konular

Geri
Yukarı